Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ceville

Kategoria: Przygodowe
Producent: Kalypso Media
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.10.2009
Rozmiar: 580.67MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 560

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Ceville

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 2 GB HDD
Opis - Ceville

Wydana na pc gra Ceville powinna zainteresować wszystkich miłośników przygodówek a la Monkey Island czy Gobliiins. Przenosimy się tu do magiczno-bajkowej krainy Faeryanis, w której niegdyś władał okrutny tyran – tytułowy Ceville. Niestety, gdy go wygnano, jeden z doradców następczyni okazał się zdrajcą i porwał królową Gewndolynę. Jedyną osobą, która może ją ocalić jest… Ceville.

To tyle tytułem wstępu. Możesz zobaczyć początek tej przygody – pobierz demo Ceville za darmo. W czasie całej zabawy możesz sterować jedną z trzech postaci – Cevillem, Ambrosiusem czy też Lilly. Niezwykła zabawa zaprowadzi Cię d różnych zakątków baśniowej krainy – trafisz w miejsca, jakich naprawdę nie spodziewasz się ujrzeć. Download Ceville w wersji demonstracyjnej da Ci zresztą próbkę klimatu całej zabawy. Oprawa audiowizualna może nie powala na kolana, ale zdecydowanie pasuje do opowiadanej historii. Ściągnij więc Ceville demo i zobacz, czy warto zainwestować w pełną wersję gry. Możesz także obejrzeć dostępny na naszych stronach trailer Ceville.

A warto zauważyć, że wydano Ceville po polsku, dlatego też po zakupie gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Ceville. Uprzedzamy jednak, że wersja demo nie jest bazowana na wydaniu Ceville pl i przyda się znajomość angielskiego do udanej zabawy. Ze swej strony mamy dla Ciebie patch Ceville. Łatka do Ceville jest do pobrania z naszych stron bez żadnych opłat. Ponieważ gry przygodowe ze względu na swą specyfikę nie wymagają chwatów, nie ukazały się żadne kody Ceville. Musisz zdać się na własny rozum, zaś w trudnych sytuacjach szukać podpowiedzi w sieci. Jak już wspomnieliśmy, wydano Ceville po polsku, więc znajdziesz z pewnością solucję gry w naszym języku.

W momencie wydania Ceville nie istniał Windows 7. Jak sprawdzić, czy gra pójdzie bez problemów na tym systemie operacyjnym? Po prostu ściągnij za free Ceville w wersji demo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ceville

dodał: ~fifi , 27.08.2010

fajne to hyba jest