Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Casebook Episode 0

Kategoria: Przygodowe
Producent: Areograph
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 248 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 839

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Casebook Episode 0


  • procesor 1.5Ghz (Core 2 lub odpowiednik)
  • 1GB RAM
  • DirectX 9.0c
  • 325MB HDD
Opis - Casebook Episode 0

Pobierz całkowicie darmową grę przygodową Casebook Episode 0!

Casebook to seria gier przygodowych utrzymanych w konwencji filmu detektywistycznego. Wcielasz się tu w detektywa Burtona, który rozwiązuje różne zagadki. Episode 0 to pilotowa część serii gier, całkowicie darmowa do pobrania!

Pobierz za darmo pełną wersję Casebook Episode 0 i spróbuj odnaleźć urnę z prochami Twego wuja. Ciotka szukała jej wszędzie - poza piwnicą. Dlaczego? Przekonaj się, cóż czai się pod domem oraz wokół niego. Gra wykonana jest jako połączenie pierwszoosobowej akcji z licznymi wstawkami filmowymi. Mroczna ściezka dźwiękowa buduje klimat produkcji. Pobierz całkowicie za darmo Episode 0 i przekonaj się, czy jesteś w stanie rozwiązać tą zagadkę...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Casebook Episode 0