Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Mind Factory
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

  • Procesor: Pentium III 1.2 GHz
  • Pamięć RAM: 128 MB
  • Karta graficzna: akcelerator 3D (GeForce4 Ti 4200 i porównywalne zgodne z Direct X 8.1)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Broken Sword 2,5: The Return of the Templars
Broken Sword 2,5: The Return of the Templars to nieoficjalna, napisana przez grupę fanów kontynuacja serii Broken Sword – jednego z najbardziej popularnych i rozpoznawanych cyklów gier przygodowych. W grze spotykamy znaną już parę bohaterów Georga i Nico, akcja dzieje się w kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry. Tym razem głównym bohaterem będzie George, który chce wyjaśnić tajemnicę dziwnego zachowania Nico i tajemniczego telegramu, który mylnie oznajmił mu jej śmierć. George podejrzewa, że za cała zagadką kryje się tajemniczy i złowrogi zakon Templariuszy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Broken Sword 2,5: The Return of the Templars