Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black Mirror 3

Kategoria: Przygodowe
Producent: Cranberry Productions
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.02.2011
Rozmiar: 819 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 559

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Black Mirror 3

Procesor: 2 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna nVidia GeForce 6800 lub wydajniejsza (zaleca się by karta była wyposażona przynajmniej w 256 MB pamięci)

6 GB miejsca na dysku

Opis - Black Mirror 3

Gry przygodowe z serii Black Mirror, zdobyły spore grono fanów na całym świecie. Najnowsza, trzecia już część cyklu, ma dużą szansę powtórzyć sukces swych poprzedniczek. Głównym bohaterem opowiedzianej w grze historii jest Darren.

Dręczą go koszmarne wizje, które odciskają trwały ślad w psychice. Musimy dociec co je powoduje a także rozwiązać zagadkę klątwy, która sprowadziła już nieszczęście na wiele osób. Twórcom Black Mirror 3 udało się zachować, charakterystyczny dla serii nastrój grozy. W grze odwiedzimy ponad 60 różnych obszarów, w tym tak charakterystyczne jak zamek Black Mirror, skrywający wiele tajemnic, które tylko czekają by je odkryć.

Tytuł ten posiada wiele, wyraźnych nawiązań do drugiej części Black Mirror. Jest to nie tylko fabuła ale też liczne, dobrze już znane lokacje. Rozgrywka jest dość typowa. Musimy odnajdywać różnego rodzaju przełączniki, rozwiązywać zagadki logiczne o niezwykle zróżnicowanym poziomie trudności a także rozmawiać z napotkanymi postaciami, które mogą nam udzielić wielu, cennych informacji. Ciekawie w grze rozwiązano kwestię oprawy graficznej. Modele postaci są trójwymiarowe jednak lokacje, po których się poruszamy nadal są klasyczne, dwuwymiarowe. Takie połączenie, może budzić pewne obawy o przejrzystość tego rodzaju oprawy graficznej. Trzeba jednak przyznać, iż są one nieuzasadnione, gdyż wizualnie gra Black Mirror 3 prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black Mirror 3

dodał: ~sdsd , 14.09.2012

eloo