Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Back to the Future

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Telltale Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Back to the Future

Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Back to the Future
Back to the Future czyli „Powrót do przyszłości” to kultowa seria filmów dotyczących podróży w czasie. Ten kinowy hit wciąż cieszy się popularnością na całym świecie – mimo iż od jego premiery minęły ponad dwie dekady! I aż trudno uwierzyć, że rynek gier wideo dopiero teraz postanowił sięgnąć po tą pozycję. Premiera Back to the Future miała miejsce pod koniec grudnia 2010.

Back to the Future jest grą przygodową, która jest kontynuacją przygód przedstawionych w filmowej trylogii. Pojawiają się oczywiście Marty McFly i szalony profesor Emmett Lathrop (głos pod niego podkłada odtwórca tej roli, Christopher Lambert). Przemierzą oni pięć pełnych humoru epizodów, których Marty musi przeważnie ratować skóre naukowca  Grafika przypomina tu nieco zwariowaną kreskówkę, co sugeruje, ze dobrze będą się bawić zarówno młodsi jak i starsi użytkownicy. W grze niezbędne będzie myślenie, jednak pojawią się także elementy stricte zręcznościowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Back to the Future