Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atlantis Evolution

Kategoria: Przygodowe
Producent: The Adventure Company
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.02.2010
Rozmiar: 211 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2088

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Atlantis Evolution

P III 800 MHz , 64MB RAM, 4 GB HDD, CD-ROM 12x, k.graf. min 32 MB
Opis - Atlantis Evolution
Tajemnica Zaginionej Atlantydy rozpala wyobraźnię milionów osób na całym świecie i dlatego nie dziwi fakt, że twórcy gier postanowili to wykorzystać. Dzięki firmie The Adventure Company, mamy kolejny tytuł osadzony w uniwersum Atlantydy, a mianowicie Atlantis Evolution. Jest to już czwarta część serii gier przygodowych, która od niedawna jest dostępna również dla polskich graczy. Niestety nie ma Atlantis Evolution na PS3, oraz Xbox 360, ale tak samo jak ciężko znaleźć bijatyki na PC, tak i gry przygodowe typu point and click należą do rzadkości na konsolach.  Chociaż premiera tej gry miała miejsce wiele lat temu, to dopiero teraz możliwa jest gra w Atlantis Evolution po polsku. Musiało minąć prawie sześć lat byśmy się doczekali na spolszczenie Atlantis Evolution, ale warto było. Atlantis Evolution pl to bowiem doskonała propozycja dla fanów gier przygodowych, w których to myślenie, a nie głupie zabijanie jest najważniejsze. Wymagania Atlantis Evolution są bardzo niskie, dlatego posiadacze starszych komputerów nareszcie będą mogli zagrać w jakiś „nowy” tytuł. Na razie dla graczy dostępne jest demo Atlantis Evolution ale po angielsku, miejmy nadzieję, że i polska wersja zostanie wkrótce wydana. Oczywiście nie jest możliwa gra w Atlantis Evolution za darmo, ale tytuł ten jest na tyle tani, że to nie powinno stanowić żadnego problemu.

A co nas czeka w samej grze? Część z tego prezentuje dostępny na naszej stronie za free Atlantis Evolution trailer. Otóż głównym bohaterem gry jest niejaki Curtis Hewitt, młody reporter, który podczas podróży powrotnej z Nowego Jorku zostaje wciągnięty przez tajemniczy wir i w rezultacie znajduje się na mitycznej Atlantydzie, gdzie jako intruz musi, m.in. zmierzyć się z wrogimi bogami, pomóc tutejszym mieszkańcom i znaleźć drogę do domu. W grze sterujemy przy pomocy myszki, a naszym zadaniem jest prowadzenie dialogów, rozwiązywanie zagadek, zbieranie ekwipunku, a wszystko to przy użyciu metody point and click. Gra nie jest prosta, dlatego kody do Atlantis Evolution mogą okazać się zbawieniem w wielu przypadkach. Atlantis Evolution cheats przy ograniczonym save’owaniu i możliwości zabicia naszej postaci mogą stanowić użyteczny element, który pozwoli na ukończenie tej gry. Miejmy nadzieję, że w sieci, przy okazji wydania polskiej wersji Atlantis Evolution pojawi się mod, lub patch, który pozwoli posiadaczom Atlantis Evolution w wersji angielskiej zagrać w tą grę, bez niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Czekamy też na download demo Atlantis Evolution pl, a na razie zapraszamy do sekcji z dodatkami do gry, gdzie można znaleźć gameplay z Atlantis Evolution, który zdradza to, co mogło zostać pominięte w opisie. Jeśli lubisz gry przygodowe w stylu Atlantis Evolution to pobierz inne pozycje tego typu, dostępne na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Atlantis Evolution