Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Art of Murder: Klątwa Lalkarza

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: City Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.03.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Art of Murder: Klątwa Lalkarza

Pentium III 1 GHz , 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows 98/Me/2000/XP
Opis - Art of Murder: Klątwa Lalkarza
Pobierz najnowsze demo gry przygodowej Art of Murder: Klątwa Lalkarza!

Gra przygodowa Art of Murder: Klątwa Lalkarza to druga,  najnowsza odsłona peryp­etii agentki FBI Nicole Bonett. W produkcji City Interactive  przyjdzie nam rozwikłać mroczną zagadkę - szalony morderca zostawia przy zwłokach swych ofiar figurki w XVIII-wiecznych strojach. Psychopata działa zarówno w USA, jak i w Europie. Idąca jego tropem agentka Bonett będzie musiała przemierzyć wiele mil, aby poznać motywy zbrodni i stopniowo odkryć szczegóły międzynarodowego spisku...

W grze Art of Murder: Klątwa Lalkarza prowadzimy śledztwo zmierzające do powstrzymania kolejnych zbrodni. Tropy Lalkarza wiodą nas przez różne zakątki świata – zwiedzimy min. Nowy Orlean, górzyste rejony Hiszpanii i Marsyilę. Jak w każdej grze przygodowej, tak i w Art of Murder na graczy czeka do rozwikłania mnóstwo zagadek, dziesiątki przedmiotów do znalezienia i użycia. Ponadto będziemy mieć okazję do poznania kilkunastu ciekawych postaci niezależnych –min. starą szamankę kultu Voodoo czy paryskiego polityka zamieszanego w brudne interesy.

W grze Art of Murder: Klątwa Lalkarza zwraca uwagę atrakcyjna oprawa wizualna, która oddaje doskonale ducha odwiedzanych przez Bonett miejsc – możesz przekonać się o tym, pobierając darmowe demo gry. Sama fabuła Klątwy Lalkarza jest zaskakująca i z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi powieści detektywistycznych. Gra pomyślana jest na kilkanaście godzin zabawy, podczas których poznasz krok po kroku tą fascynującą historię.

Wypróbuj produkcję City Interactive, pobierając jej darmowe demo z www.pobierz.pl. Demo zagwarantuje Ci przedsmak prawdziwego wyzwania. Czy rozwikłasz ponurą zagadkę Klątwy Lalkarza? Czy uda Ci się zapobiec kolejnym zbrodniom? Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie…

Najnowsza gra polskiego developera City Interactive Art of Murder: Klątwa Lalkarza zebrała dość dobre opinie wśród recenzentów gier oraz samych graczy - jednak zanim zdecydujesz sie na jej zakup, zagraj w wersję demo, którą możesz ściągnąć za darmo z www.pobierz.pl.  Pobierz demo i przekonaj się, co przykuwa do monitorów na długie godziny graczy z całego świata.
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Art of Murder: Klątwa Lalkarza

dodał: ~Sandra zawada , 20.07.2014

Fajna gra

dodał: ~lolciaa :) , 19.03.2014

fajna gra :) polecam

dodał: ~bobu , 19.03.2011

supcio

dodał: bodek23 , 20.10.2010

fajna gra