Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Art of Murder: Karty Przeznaczenia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: City Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.09.2011
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Art of Murder: Karty Przeznaczenia

Procesor: 2 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: nVidia GeForce FX 5200 lub wydajniejsza (karta powinna mieć 64 MB pamięci)

Wymagane miejsce na dysku: 4 GB

Opis - Art of Murder: Karty Przeznaczenia

Karty Przeznaczenia to już trzecia odsłona serii Art of Murder. Mamy w niej okazję jeszcze raz pokierować losami Nicole Bonnet, będącej agentką FBI zajmującą się sprawą seryjnego mordercy.

Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy nasza bohaterka otrzymuje dziwną przesyłkę. Z czasem okazuje się, że jest to komunikat od seryjnego mordercy, który chce przekazać naszej bohaterce jakąś informacje. Pozostaje on nieuchwytny, prowadząc tylko z policją pewnego rodzaju grę, mającą na celu zmylenie szukających go funkcjonariuszy. Naszym zadaniem jest oczywiście schwytanie przestępcy. Jak jednak można się domyślić, będzie to niezwykłe wyzwanie, wymagające wykorzystania wielu technik śledczych.

Rozgrywka w grze Art of Murder: Karty Przeznaczenia, opiera się w głównej mierze na poszukiwaniu dowodów, mogących nas choć trochę przybliżyć, do rozwiązania tajemnicy morderstw. Badamy więc dokładnie wszelkie ślady na jakie natrafimy, rozmawiamy z wieloma osobami, mogącymi coś wiedzieć na temat mordercy. Często też, będziemy musieli radzić sobie z zagadkami logicznymi. Wraz z postępami w śledztwie, posiadamy coraz więcej informacji dotyczących zabójstw oraz poszukiwanego przestępcy. Grafika w grze jest estetyczna. Postacie są w pełni trójwymiarowe a obszary, po których się poruszają są wykonane naprawdę starannie. Art of Murder: Karty Przeznaczenia to z pewnością nie jest gra wybitna, która będzie wspominana przez lata. Jest to jednak solidna pozycja, godna polecenia wszystkim fanom przygodówek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Art of Murder: Karty Przeznaczenia