Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amnesia: Mroczny Obłęd

Kategoria: Przygodowe
Producent: Frictional Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2011
Rozmiar: 156.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3075

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Amnesia: Mroczny Obłęd

Procesor: 2 GHz

RAM: 1 GB

karta grafiki wyposażona w 512 MB pamięci (zalecany model nVidia GeForce 9600 lub wydajniejszy),

2 GB miejsca na dysku

Opis - Amnesia: Mroczny Obłęd

W grze Amnesia: Mroczny Obłęd, kierujemy poczynaniami Daniela. Jest to mężczyzna, który stracił pamięć i wędruje po korytarzach tajemniczego zamku. Towarzyszy mu ciągłe poczucie zagrożenia, które jest dodatkowo potęgowane przez słyszane ciągle, dziwne odgłosy.

Wpływ na atmosferę w grze, ma też fabuła. Na początku rozgrywki, nie wiemy właściwie nic. Nie mamy pojęcia kim jesteśmy, jak dostaliśmy się do zamku a także co powinniśmy dalej robić. Eksplorując świat gry Amnesia: Mroczny Obłęd, mamy okazję poznawać stopniowo wydarzenia, z przeszłości naszego bohatera a także mroczne tajemnice zamku, w którym się znajdujemy. Dowiadujemy się też, dlaczego Daniel sam wywołał u siebie amnezję.

Rozgrywka pozbawiona jest elementów walki, zamiast tego musimy dbać o odpowiedni stan psychiki naszego bohatera. Wpływ na nią mają nie tylko ukazujące się zjawy, ale też ciemność, która podsyca w nim lęk. Naszą główną bronią okazuje się więc światło, którego dostarczają zapałki oraz lampa olejna. Oprócz tego w grze występują też, klasyczne elementy przygodówek. Musimy więc rozwiązywać zagadki, korzystać z różnych mechanizmów, otwierających nam przejście do kolejnych obszarów zamku a także gromadzić fragmenty listów, dostarczających bardzo przydatnych informacji. Lokacje dostępne w grze Amnesia: Mroczny Obłęd, prezentują się naprawdę dobrze. Widać, że autorzy poświęcili sporo czasu, na ich odpowiednie dopracowanie i nadanie im sugestywnego, mrocznego klimatu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Amnesia: Mroczny Obłęd

dodał: ~kubus , 28.06.2014

super

dodał: ~daleksanderek , 16.07.2012

subcio