Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alpha Polaris

Kategoria: Przygodowe
Producent: Turmoil Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.01.2010
Rozmiar: 379 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 730

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Alpha Polaris

Core 2 Duo 2 GHz, 512 MB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Alpha Polaris

Alpha Polaris game to tytuł, na który powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy mrocznych przygodówek a la Penumbra. Premiera Alpha Polaris miała miejsce w 24 czerwca 2011 roku, a póki co przedstawiamy Wam garść informacji na jej temat. Tytułowa Alpha Polaris to amerykańska stacja wydobywcza na Grenlandii. Życie toczy się tu ustalonym rytmem aż do pewnej nocy, kiedy to nadciąga burza stulecia, a wraz z nią ożywają nocne koszmary.  Zmierzy się z nimi Rune Knudsen, norweski biolog, któremu nieraz podczas tej przygody śmierć zajrzy w oczy.

Możliwy jest download Alpha Polaris demo, W sieci dostępne są także filmiki z rozgrywki i trailery Alpha Polaris. Wiemy jednak, że gameplay Alpha Polaris będzie klasyczną przygodówką w stylu point and click, gdzie trójwymiarowe postaci będę przemierzać prerenderowane, dwuwymiarowe tła o rozwiązywać liczne zagadki. Twórcy gry stawiają na mroczny klimat, który dodatkowo podkreślać będzie muzyka. Niestety, nie są jeszcze znane wymagania sprzętowe Alpha Polaris. Gra Alpha Polaris wyjdzie na PC i nie przewiduje się konwersji gry Alpha Polaris na PS3 i Xbox.

Nie wiadomo jednak, czy doczekamy się Alpha Polaris po polsku, bowiem jak dotąd żaden wydawca nie zgłosił chęci wydania Alpha Polaris pl. Jeśli tak będzie dalej, miejmy nadzieję, że ktoś zrobi spolszczenie Alpha Polaris za free. Póki co jedyny materiał z Alpha Polaris za darmo to trzy screenshoty. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Alpha Polaris na swój twardy dysk – przedstawiają one oprawę graficzną produkcji. Te zdjęcia znajdują się w galerii przy tej zapowiedzi, a download tych grafik Alpha Polaris  jest oczywiście darmowy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alpha Polaris

dodał: ~ktos , 30.06.2014

fajna ta gra