Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alone in the Dark 4 The New Nightmare

Kategoria: Przygodowe
Producent: DarkWorks
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.07.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1098

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Alone in the Dark 4 The New Nightmare

­­Pentium II 300 MHz

128MB RAM

karta grafiki 8MB

1.8 GB HDD

­
Opis - Alone in the Dark 4 The New Nightmare
­

Alone in the Dark 4 The New Nightmare to zgodnie z nazwą czwarta część doskonale znanej posiadaczom pc serii Alone in the Dark. Ponownie będziemy mieli okazję pokierować krokami Edwarda Carnby’ego, a po raz pierwszy od „jedynki” mamy również drugą postać. Nie będzie to Emily Hartwood, a młoda archeolog Aline Cedrac.

­

Pobierz Alone In the Dark 4 w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć, jaka będzie kolejna mrożąca krew w żyłach przygoda. Alone In the Dark IV - w przeciwieństwie do poprzedniej części – otrzymało świetne recenzje na całym świecie. Dlaczego? Przyjrzyjmy się fabule wydanemu również po polsku Alone In the Dark 4. Na wyspie Shadow Island zostaje znaleziony martwy człowiek. To Charles Fiske, przyjaciel Edwarda. Carnby rusza, by rozwikłać zagadkę jego śmierci. Oczywiście nie spodziewa się, że było to zwykłe morderstwo. Doświadczenie nauczyło go, że może spodziewać się wszystkiego po pozornie nawet najbanalniejszych sprawach. Zobacz początek tej przygody – demo Alone In the Dark IV do pobrania za darmo!

­

Gra posiada wiele pozytywnych elementów, a jednym z największych plusów tej produkcji jest z pewnością duszny, przerażający klimat, potęgowany przez – jak zwykle – świetną ścieżkę dźwiękową oraz oprawę wizualną. Ściągnij za darmo Alone In the Dark 4 w wersji demonstracyjnej, a zrozumiesz szybko, o czym mówimy. Intryga związana jest z pewnymi starymi tabliczkami, które mają ponoć moc przywoływania duchów. Odważysz się ich poszukać? Nie będzie to łatwe zadanie. Ściągnij za free Alone In the Dark 4 w wersji demo i przekonaj się o tym samemu. Dodatkową pomocą będzie wspomniana Aline Cedrac, z którą Edward współpracuje w trakcie rozgrywki. Czy ich połączone siły wystarczą do rozwikłania zagadki?

­

Uprzedzamy, że choć wyszło Alone In the Dark 4 pl, to prezentowane tu demo gry jest w wersji angielskiej. Jeśli jednak ten język nie sprawia Ci problemów, download Alone In the dark 4 w tej wersji da Ci poczuć głębię mrocznej przygody. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten tytuł przed pobraniem, możesz znaleźć w wielu miejscach sieci (choćby na portalu YouTube) oficjalny trailer Alone In the dark 4. Jeśli gra spodoba Ci się, a nie lubisz grać na komputerze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wydano Alone In the Dark 4 również na PS2. Możesz więc poznawać przygody Edwarda dzięki swojej konsoli. Niestety, nie ma wersji Alone in the Dark 4 na XboX 360.

­

Wydana wersja Alone In the Dark IV okazała się bezbłędna pod względem technicznym. Dlatego też nie ukazał się żaden patch Alone In the Dark 4. Za to fani serii przygotowali własne spolszczenie Alone In the Dark 4. Jeśli więc niezbyt pasuje Ci oficjalne, ucieszy Cię wieść, że fanowskie tłumaczenie Alone In the Dark 4 jest do pobrania za darmo w sieci. Gdyby zdarzyło Ci się mieć problemy z samym gameplayem, na naszych stronach znajdują się kody ALone In the Dark 4. Dzięki nim nie masz szans, by nie ukończyć zabawy.

­

Gra powinna działać sprawnie z najnowszymi systemami operacyjnymi. Nie powinieneś mieć problemów z uruchomieniem Alne In the Dark 4 na Windows 7, ani też z Vistą. Dlatego też jeśli posiadasz te dwa systemy, możesz śmiało ściągnąć na swój komputer demo gry i po jego obejrzeniu podjąć decyzję co do zakupu pełnego tytułu. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alone in the Dark 4 The New Nightmare