Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alone in the Dark 3

Kategoria: Przygodowe
Producent: I-Motion
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14.07.2009
Rozmiar: 30.76 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1928

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - Alone in the Dark 3

­

I­BM PC XT 486

­

4MB RAM

­

karta muzyczna

­­
Opis - Alone in the Dark 3
­

Alone in the dark III ukazało się rok po premierze drugiej odsłony i ponownie dawało nam możliwość wcielenia się w detektywa Edwarda Carnby’ego. Ponownie też mamy okazję napotkać Emily Hartwood – tym razem jako początkującą aktorkę filmową. Jednak ich spotkanie odbędzie się w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Jakich? Pobierz Alone In the Dark 3 i przekonaj się samemu. Pełna wersja gry Alone In the Dark 3 do pobrania teraz z tej właśnie strony!

­

Miejscem akcji jest opuszczone miasto na Dzikim Zachodzie. Dawno temu grasowała tu banda kowbojów pod dowództwem niejakiego Stone’a. Zostali zabici i pochowani, jednak pech chciał, że był to święty krąg Indian, a ekipa filmowa naruszyła spokój zmarłych. Ściągnij Alone In the Dark 3 i zobacz, co stało się na planie filmu… Niestety, nie powstał żaden trailer Alone In the Dark 3 (nie te czasy), jednak nie jest on dziś potrzebny, bowiem grę Alone in the Dark 3 masz za free. Możesz więc prowadzić śledztwo w każdej chwili – wystarczy tylko zainstalować grę i już otwiera się przed Tobą świat pełen zombich, duchów i magii.

­

Download Alone In the Dark 3 nie kosztuje Cię ani grosza, a da Ci wiele godzin dobrej zabawy. Niestety, nie wydano Alone In the Dark 3 po polsku, jednak w sieci możesz rozejrzeć się, czy istnieje spolszczenie Alone In the Dark 3, dzięki któremu mógłbyś zmienić oryginalny tytuł w Alone In the Dark 3 pl. Przy okazji warto wspomnieć, że opinie dotyczące gry były bardzo mieszane. Zdaniem jednych recenzentów „trójka” w ogóle nie miała klimatu poprzedniczek, zdaniem zaś innych miała klimat, jednak ze względu na otoczenie (westernowe miasteczko) nieco inny. Cóż, jeśli znasz dwie poprzednie odsłony serii (możesz pobrać je za darmo z naszych stron), wyrób sobie własne zdanie na ten temat.

­

Pamiętaj, że to nie jest demo Alone In the Dark 3, a pełna wersja gry. Alone In the Dark zostało udostępnione do pobrania za darmo. Jeśli masz Windows 7, Alone In the Dark 3 może sprawiać problemy. Z pomocą może przyjść Ci patch Alone In the Dark 3. A jeśli już grasz w tą grę, być może pomogą Ci kody do Alone In the Dark 3, które znajdziesz na naszych stronach.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alone in the Dark 3