Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alone in the Dark 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Infogrames
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2009
Rozmiar: 12.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Alone in the Dark 2

­

IBM PC AT 386

2MB RAM ­

karta muzyczna

­
Opis - Alone in the Dark 2
­­

Alone in the dark II to kontynuacja bestsellerowej gry, która na zawsze zmieniła oblicze wirtualnej rozrywki. Ukazała się dwa lata po pierwszej odsłonie, w 1994 roku i od razu zyskała sobie status przeboju. Dlaczego? Przekonaj się o tym samemu, pobierając pełną wersję Alone In the dark 2 za darmo.

­

Alone in the dark 2 za free przeniesie Cię do ponurego miejsca, zwanego Hell’s Kitchen. Pobierz Alone In the Dark 2 i wciel się ponownie w Edwarda Carnby’ego, który rusz­a na poszukiwania swojego przyjaciela, detektywa Strykera. Nie spodziewa się, że spotka na swej drodze piratów sprzed stuleci, którzy zyskali nieśmiertelność dzięki krwawym obrządkom VooDoo – wciąż je zresztą praktykują. Darmowy do pobrania Alone In the Dark 2 przedstawi Ci pasjonującą historię, przy której nieraz będziesz oglądać się przez ramię. Jesteś gotów wejść w świat potężnych zaklęć i niezwykłości…?

­

Niestety, Alone In the Dark 2 nie wyszło po polsku. Możesz jednak odnaleźć w sieci fanowskie spolszczenie Alone In the Dark 2. Po jego zainstalowaniu zmienisz ten tytuł w Alone In The Dark 2 pl. Pamiętaj, że to pełna wersja gry, a nie demo Alone In The Dark 2 – nie zapłacisz za jego ściągnięcie ani grosza, a da Ci zabawę na długie godziny. Jeśli grałeś w pierwszą odsłonę – dostępną również za darmo na naszych stronach - obowiązkowo musisz poznać i drugą. Tu jednak nacisk bardziej położony jest na walkę niż rozwiązywanie zadań logicznych. Nie znaczy to jednak, że zabraknie łamigłówek, jednak akcji jest zdecydowanie więcej niż w poprzedniej odsłonie.

­

Nie jest pewną sprawą, czy gra zadziała z najnowszymi systemami operacyjnymi. Jeśli więc chcesz pograć w Alone In the Dark 2 na Windows 7, powinieneś poszukać łatki. Patch Alone In the Dark 2 jest do ściągnięcia w sieci. Po jego instalacji gra powinna chodzić bez problemów. Oczywiście download łątki jest całkowicie darmowy. Jeśli zaś masz już pełny tytuł, być może sprawia CI on problemy. Na naszych stronach znajdziesz kody Alone In the Dark 2, dzięki którym rozgrywka stanie się łatwiejsza. Spróbuj!

­

Ponadto w sieci możesz obejrzeć fabularyzowany trailer Alone In the Dark 2. Dotyczy on jednak filmu powstałego na pomyśle serii, a nie właściwej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alone in the Dark 2