Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alone in The Dark

Kategoria: Przygodowe
Producent: Infogrames
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2009
Rozmiar: 4.99 MB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 4437

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Alone in The Dark

  • Procesor: IBM PC AT 386
  • Pamięć: 2MB RAM
  • Karta muzyczna
Opis - Alone in The Dark

Lubisz się bać? Jeśli tak, to świetnie. Mamy coś dla Ciebie. To wydana wyłącznie na pc gra Alone in the Dark, która w momencie ukazania się w 1992 roku od razu stała się hitem. Dlaczego? Możesz teraz sprawdzić dlaczego – Alone In the Dark jest do pobrania w całość. Tak, tak – to nie wersja demo Alone In the Dark. Teraz pełna wersja Alone In the Dark za darmo!


Gra inspirowana jest opowiadaniami H.P.Lovecrafta, który uchodzi za jednego z klasyków horrorów. Sterujemy tu jedną z dwóch postaci do wyboru. Możesz więc grać detektywem Edwardem Carnbym, który prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa niejakiego Jeremy’ego Hartwooda w jego posiadłości Decreto, lub też wcielić się w Emily Hartwood, córkę nieboszczyka. Pobierz Alone In the Dark i spróbuj rozwikłać ta zagadkę. Jets on bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Jeśli wybierzesz Edwarda, napotkasz potwory, z którymi będziesz musiał walczyć. Jeśli zaś Emily, gra będzie bardziej oparta na rozwiązywaniu zagadek. Możesz więc grać dwa razy – przy każdym bohaterze gra będzie całkiem inna. Download Alone In the Dark jest darmowy – aż szkoda przepuścić taką okazję, prawda?


Niestety, nie wyszło Alone In the Dark po polsku. Możesz jednak znaleźć w sieci spolszczenie Alone In the Dark. Po jego zainstalowaniu będziesz mieć Alone In the Dark pl. Więc pobierz Alone In the Dark, potem spolszczenie i poczuj klimat tej niezwykłej sprawy. Dodatko atmosferę tworzy wspaniała ścieżka dźwiękowa, która współtworzy specyficzny nastrój gry. Alone In the Dark 1 doczekało się wydanej w 2008 roku kontynuacji, jednak mimo upływu lat wciąż pierwowzór posiada świetny gameplay. Możesz to sprawdzić za darmo.


Ściagnij więc Alone In the Dark za free i wkrocz do świata tajemnic. Jeśli będziesz miał problemy w trakcie zabawy, możesz znaleźć na naszych stronach kody Alone In the Dark, które pomogą Ci w zabawie. Gra powinna pójść płynnie na wszystkich systemach operacyjnych, więc pograsz w Alone In the Dark mając Windows 7. Poszukaj również w sieci łatki do gry. Patch Alone In the Dark zoptymalizuje rozgrywkę i uczni ją jeszcze bardziej emocjonującą.


Oczywiście tytuł ten przeznaczony jest wyłącznie na komputery, więc nie zagrasz w Alone In the Dark mając PS2 czy inną konsolę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alone in The Dark