Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

A Vampyre Story

Kategoria: Przygodowe
Producent: Autumn Moon Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
Rozmiar: 445 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1192

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - A Vampyre Story

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 5 GB
Opis - A Vampyre Story
A Vampyre Story demo to klasyczna w formie gra przygodowa przygotowana przez twórców takich hitów jak Monkey Island i Day of the Tentacle. A Vampyre Story jest grą point and click i starszym graczom momentalnie skojarzy się z wyżej wymienionymi tytułami. Jeśli chodzi o grafikę jest ona w całości rysowana i swoją estetyką również nawiązuje do dawnych tytułów. Nowością i de facto wymogiem czasów są postaci i ich animacja w 3D natomiast tła są dwuwymiarowe. Stylizacja postaci i świata gry przypomina nieco filmy Tima Burtona. Fabuła gry toczy się pod koniec XIX i jest bardzo interesująca i dowcipna. Naszym zadaniem jest pomóc w ucieczce z zamku hrabiego Draculi  młodej wampirzycy Monie, która tuż przed zainfekowaniem miała rozpocząć karierę operowej śpiewaczki. Tak więc kolejnym zadaniem, po ucieczce z zamku wampira będzie powrót do Paryża, skąd Mona została porwana i pomoc w realizacji marzeń młodej wampirzycy. W pokonywaniu kolejnych zagadek i trudności pomocna może być umiejętność zamiany w nietoperza. A Vampyre Story jest grą bardzo wesołą i interesującą zrealizowaną w starym, doskonałym stylu gier przygodowych lat 90.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: A Vampyre Story

dodał: ~4 , 08.08.2009

to jest 4