Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

A New Beginning

Kategoria: Przygodowe
Producent: Deadlic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.02.2011
Rozmiar: 1,3 Gb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 325

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - A New Beginning


Opis - A New Beginning
A New Beginning to gra przygodowa, która będzie miała premierę w marcu tego roku. Wyprodukowana została przez studio Deadlic Entertainment, znane z kilku innych pozycji tego gatunku, które zdobyły sobie przychylne opinie graczy. Można więc się spodziewać, że najnowsza produkcja także nie zawiedzie oczekiwań. Jeśli ktoś ma ochotę na przetestowanie gry przed premierą, może pobrać niemiecko języczne demo A New Beginning i zobaczyć, o co chodzi w tym tytule.

Co rzadko spotykane w grach wszelkich rodzajów, naszym bohaterem jest starszy człowiek. Bent to bioinżynier, który od lat pracuje nad stworzeniem nowego źródła energii. Na skutek różnych komplikacji wielkie odkrycie oddala się od niego coraz bardziej, aż nagle pojawia się dziewczyna, twierdząca, że przybywa z przyszłości. Według jej słów Ziemię czekają potężne katastrofy naturalne, które wyniszczą ludzkość. Są one winą działań jednego z wielkich koncernów. Bent otrzymuje zadanie powstrzymania go. Czy mu się uda – zalezy to od gracza.

Download A New Beginning daje tylko przedsmak pełnej zabawy, jednak na jego podstawie można ocenić gameplay oraz zapoznać się oprawą audiowizualną produkcji. Ta druga zwraca uwagę – wszystko malowane jest ręcznie. Lokacji jest prawie 150, więc produkcja ta z pewnością zmusi nas do poświęcenia jej wielu godzin. Co ważne, gra wyjdzie nie tylko na PC, ale również pojawią się jej wersje konsole NDS oraz Wii. Oczywiście głównym celem gracza jest rozwiązywanie kolejnych zagadek i łamigłówek, których w tym tytule nie zabraknie. Dlatego też polecamy sprawdzenie wersji demo A New Beginning i przetestowania go osobiście.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: A New Beginning