Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

18 Wheels of Steel

Kategoria: Przygodowe
Producent: Americanlonghaul
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.06.2011
Rozmiar: 89,43 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP
Liczba pobrań: 7929

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - 18 Wheels of Steel
Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o prowadzeniu ciężarówki, gra 18 Wheels of Steel American Long Haul daje Ci na to niepowtarzalną szansę.

Rozgrywkę można prowadzić w trybie kampanii albo realizowania pojedynczych misji. Tryb pierwszy polega na poruszaniu się własną furgonetką, drugi natomiast oferuje Ci możliwość zasiąść za kierownicą ciężarówki i realizowania zróżnicowanych dostaw na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Może się wydawać, że od tej pozycji można było wymagać nieco więcej. Grafika jest dopracowana i interesująca, niemniej jednak wyraźnie odstaje od najlepszych pod względem graficznym gier tego typu. Za kolejny minus można uznać oprawę muzyczną- muzyka gra jedynie w menu, znika natomiast w trakcie gry. Gracze zgłaszają również to, że same samochody bywają trudne do sterowania.

Niemniej jednak 18 Wheels of Steel American Long Haul jest pozycją dosyć interesującą dla fanów nieco innych niż wszystkie gier polegających na prowadzeniu samochodu. Do pobrania oferujemy wersję demo tej pozycji. Powodzenia w zdobywaniu amerykańskich szos!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 18 Wheels of Steel