Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Żulionerzy NG New Generation

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ortalion Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 1,99 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 13585

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Żulionerzy NG

*200 MHz

*15 MB HD

Opis - Żulionerzy NG
Darmowy download Żulionerzy NG pobierz za free

Żulionerzy NG to gra wyprodukowana przez Ortalion Entertainment (pobierz za darmo) i jest parodią popularnego teleturnieju Milionerzy. Zasady gry są bardzo podobne, aczkolwiek pytania należą do bardzo nietypowych.

W grze Żulionerzy wcielamy się w postać uczestnika teleturnieju, który musi odpowiedziec na serię ciekawych, aczkolwiek nie nalezących do najtrudniejszych pytań. Do swojej dyspozycji ma 3 koła ratunkowe: półówka, telefon do meliny oraz ściepa publiczności.

Żulionerów prowadzi postać Żulberta Hurbańskiego, znanego prezentera telewizyjnego, który dodaje smaczku całej grze.  Zawodnik odpowiada na 15 pytań wybierając jedną z 4 odpowiedzi. Jeżeli odpowiedź jest poprawna, to przechodzimy do następnego poziomu, aż do głównej wygranej jaką jest 10 000 flaszeczek "Spirolu". Pytania czasem są banalne, jak również nietypowe więc każdy może ściągnąć za free produkt firmy Ortalion Entertainment dobrze się bawiąc i śmiejąc.

Wersja New Generation Żulionerzy do pobrania za darmo zawiera kilka zmian co do swojej poprzedniczki jak również jest wzbogacona o nowe, jeszcze bardziej nietypowe pytania. Dobra zabawa gwarantowana!

Musisz ją mieć! Download Żulionerzy za free już teraz i ciesz sie wyśmienitą zabawą.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Żulionerzy NG

dodał: barti123 , 24.12.2011

ta gra jest jakaś dziwna włączam ją i jak jest menu główne to nic sie nie da włączyć :[

dodał: ~matez , 07.03.2010

podaj ktos instrukcje jak to wrzucac na fona?

dodał: ~tola , 13.09.2009

dlaczego mi ta gra po sciagnieciu nie dziala? :(

dodał: ~jam12 , 08.06.2009

ale to jest jajcarskie :-) polecam