Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Sims: Medieval - Pirates and Nobles

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: Maxis
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - The Sims: Medieval - Pirates and Nobles

Procesor: Pentium IV 2.4 GHz

Pamięć RAM: 1.5 GB

Karta grafiki powinna mieć 128 MB pamięci

Przygotowane 5.3 GB wolnego miejsca na dysku

System operacyjny: Windows XP lub nowszy

Opis - The Sims: Medieval - Pirates and Nobles

Pirates and Nobles to nazwa pierwszego dodatku do gry The Sims: Medieval. Fabuła tego rozszerzenia, oparta jest na konflikcie pomiędzy piratami oraz kupcami. Nadrzędnym celem gracza jest zakończenie tego sporu. Nie będzie to jednak zadanie proste, gdyż zostaniemy zmuszeni do stoczenia wielu pojedynków, poradzenia sobie z różnorodnymi aferami oraz rozwiązania mnóstwa zadań.

The Sims: Medieval - Pirates and Nobles wprowadza także, całkiem nowe przedmioty. Wiele z nich, związanych jest z nowymi frakcjami, wprowadzonymi w dodatku. Tak więc teraz mamy do czynienia np. z papugą, którą możemy nosić na ramieniu i szkolić, dzięki czemu z czasem staje się użytecznym kompanem.

Dostajemy również nowe stroje dla naszych simów. Co ciekawe w grze pojawia się nawet sprzęt do kopania. Jest on niezwykle przydatny, podczas poszukiwania skarbów, stanowiących jeden z głównych elementów rozgrywki w rozszerzeniu Pirates and Nobles. Misje są dość różnorodne i nawiązują często do średniowiecznych mitów oraz legend, dzięki czemu z pewnością nie będziemy się nudzić, w czasie ich wykonywania.

Jak widać, dodatek nie wprowadza rewolucyjnych zmian. Wszystkie, najważniejsze elementy gry The Sims: Medieval zostały zachowane. Nadal więc wcielamy się w przedstawicieli różnych grup społecznych i zależnie od tego kim jest nasza postać, w różnym stopniu wpływamy na rozwój królestwa, którego mieszkańcami jesteśmy. Nadal mamy pełną dowolność w kreowaniu naszego bohatera. Nie tylko precyzyjnie określamy jego zewnętrzny wygląd już na początku gry, ale też wpływamy na zachowanie sima w czasie rozgrywki. The Sims: Medieval - Pirates and Nobles stanowi więc ciekawe rozwinięcie koncepcji, znanej dobrze z podstawowej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Sims: Medieval - Pirates and Nobles