Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rock of Ages

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: ACE Team
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Rock of Ages

Procesor: Core 2 Duo 1.6 GHz,

Pamięć: 1.5 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),

Grafika: karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),

Miejsce na dysku: 1.2 GB

System Operacyjny: Windows XP/Vista/7,

Opcjonalnie: łącze internetowe

Opis - Rock of Ages
Rock of Ages to wciągająca i nieco zwariowana gra utrzymana w znanej i lubianej koncepcji tower defense.

Jeśliby pokusić się o opisanie tego produktu jednym zdaniem to można powiedzieć, że mamy do czynienia z grą strategiczną, w której znajdują się liczne elementy zręcznościowe. Starszych graczy na pewno zainteresuje fakt, że Rock of Ages zostało stworzone przez studio ACE Team, czyli twórców tak znanego hitu, jak Zeno Clash.

Skoro mówimy o tower defense to warto posiadać, wspomnianą w tytule gatunku „wieżę”. Za tą odpowiada specjalnie przygotowany zamek, który znajduje się w posiadaniu każdego gracza rozpoczynającego rozgrywkę. Naprzeciwko znajduje się twierdza przeciwnika, a obie połączone są skomplikowanym systemem dróg. To po tych drogach toczymy kule, które mają sprawić jak największe zamieszanie w szeregach wroga, jednocześnie musimy też dbać o to, żeby i nasz zamek nie został zniszczony. Cała gra podzielona jest na fazy, w której gracze na zmianę wcielają się w role atakującego i broniącego. Oczywiście zwycięża ten, który dokona jak największych zniszczeń, co znów przeliczane jest na punkty.

Jeśli zdecydujemy się atakować, naszym zadaniem będzie takie pokierowanie kamienną kulą, żeby roztrzaskać ją o bramy zamku przeciwnika. Wcielając się w rolę defensywną zaś, będziemy musieli w taki sposób rozbudowywać nasz zamek, żeby przetrwał możliwie największe ataki. Mury, baszty i inne wzmocnienia kupujemy za punkty zdobyte dzięki skutecznym atakom.

W Rock of Ages możemy bawić się w trybie singleplayer, nie mniej jednak cała konstrukcja gry jest taka, by sprawić przyjemność przede wszystkim w trybie wieloosobowym. Możemy więc rozegrać partię z żywym przeciwnikiem, bądź to przez sieć lokalną, bądź internetową. Graficznie gra prezentuje się naprawdę ładnie, dopełniając obrazu całości, tj. solidnego, nie mniej jednak krótkiego produktu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rock of Ages

dodał: ~ArekOchrymczuk , 25.10.2015

u mnie ie nieda pobrać

dodał: ~ssssss , 18.08.2015

fajna gra \\n\\n\n\n\n

dodał: ~sss , 18.06.2014

fajnee

dodał: ~no dobra , 03.06.2014

fajna gierka

dodał: ~benek103 , 19.03.2014

fajna gra

dodał: orkabartek2001 , 19.03.2014

fajna gierka

dodał: ~VaSaDaSPL , 29.12.2013

ee bardzo fajna gierka naprawdę XD

dodał: ~gg piisac , 10.11.2013

okej ta gra jest

dodał: ~konio , 12.04.2013

okej

dodał: domino3000 , 25.05.2012

dawajcie komentarze!!!\n