Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Predator 2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Teeny Weeny Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2009
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1712

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Predator 2

brak wymagań
Opis - Predator 2

Gra Predator 2 wyprodukowana przez Teeny Weeny Games (download za darmo) bazuje na filmie z 1990 roku, w którym występuje Danny Glover. Zawodnik wciela sie w postać porucznika Michael P. Harrigan, który śledzi serię dziwnych morderstw w Los Angeles. Predator 2 to gra, w której toczy się nieustanna walka miedzy gangiem Kolumbijskik a Jamajką, nie wspominając o ciągle pojawiających się dziwnych postaciach. Download już teraz za free!

Pobierz za darmo Predator 2 i ciesz się  strzelanką składająćą się z siedmiu levelów. W pierwszym levelu musisz pokonać członków gangu by uwolnić dziewięciu zakładników. Po uratowaniu oficerów musisz znaleść wyjście na dach, gdzie stoczysz walkę z uzbrojonymi helikopterami i jeszcze większą ilością członków gangu. Producent Teeny Weeny Games wymyślił, że dopiero gdy uwolnisz14 zakładników przenosisz się do następnego levelu.

W następnych levelach musisz uratować kolejnych zakładników broniąc się przed strzałami gangsterów. Musisz także poradzić sobie z niewidzialnym Predatorem, który bedzie się starał Cię zlikwidować poprzez swoje lasery. Download za free Predator 2 i podążaj dalej unikając śmiertelnych laserów a może zobaczysz co jest w kolejnym leverze.

Celem gry Predator 2 (downlaoad za darmo) jest stawienie czoła potworom znajdującym się na statku kosmicznym, jednakże zanim tam dojdziesz musisz uzbierać wyposażenie porucznika Michael P. Harrigana. By pokonać obcych musisz również znaleść na mapie zabójcze bronie dzięki którym pokonasz wroga.

Pobierz za darmo grę Predator 2 i daj znać znajomym czy cię wciągneła.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Predator 2

dodał: ~j , 09.05.2009

glupie