Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nitemare-3D

Kategoria: Pozostałe
Producent: Gray Design Associates
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 909 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 555

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Nitemare-3D

200 MHz

15 MB HD

Opis - Nitemare-3D

Darmowy download Nitemare 3D już teraz za free

Nitemare 3D (N3D) - (download za free) jest jednoosobową strzelanką na PC o tematyce horroru. Wyprodukowana przez Gray Design Associates w 1994 roku i jest trzecią częścią epizodów. Teraz w naszym serwisie  pobierz najnowszą wersję Nitemare 3D za darmo. Grafika jest bardzo podobna do Wolfenstein 3D.

Zadaniem gracza jest uwolnienie swojej dziewczyny- Penelope z domu złego Dr. Hamerstein.

Grając w Nitemare (download za free) zawodnik musi stoczyć walkę z siłami zła doktora w podziemnych tawernach, więzieniach i laboratoriach. Na drodze do uwolnienia ukochanej stają hordy zła wypełnione demonami i obcymi, którzy bronią dostępu do Penelope.

Do wyboru mamy 4 rodzaje broni, które musimy dostosować do rodzaju, typu przeciwnika. Inną bronią będziemy walczyć z vampirami a inną z robotami. Każdy level ma tajemne przejścia i bonusy, które odkryją ciekawscy gracze.

Pobierz Nitemare za darmo i sprawdź swoje siły w walce ze złem. Jedynym minusem Nitemare 3D jest troszkę wolniejsza akcja, chociażby w porównaniu z Wolfenstein.

Na plus zasługuje dobra muzyka, która tworzy dość mroczny klimat w grze, najwidoczniej takie były zamierzenia twórców gry czyli zespół Gray Design Associates.

Pobierz grę za free już teraz i uwolnij swoją księżniczkę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nitemare-3D