Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monopoly Tycoon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: Deep Red Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.02.2010
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Monopoly Tycoon

Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Opis - Monopoly Tycoon
Gra Monopoly Tycoon to wirtualna adaptacja popularnej planszówki. Jest to starszy tytuł, wydany niemal dekadę temu, jednak jego grywalność nie zmieniła się ani trochę – podobnie jak i oryginału. Tytuł ten prezentuje w pełni trójwymiarowy świat gry, w którym stajemy do finansowego współzawodnictwa. Jak prezentuje się to w praktyce?

Na naszych stronach znajdziesz trailer Monopoly, ukazujący Ci rozgrywkę. Możesz też pobrać wersję demo Monopoly, dzięki której przetestujesz ten produkt przed zakupem. W zabawie występują różne elementy nie istniejące w wersji planszowej.
Widzimy tu miasto, którego ulicami jeżdżą samochody, zaś po ulicach kręci się mnóstwo ludzi. Podczas gry w Monopoly  między innymi budujemy hotele oraz inwestujemy pieniądze w coraz to nowsze projekty. Rozpoczynamy w 1930 roku i mamy sześćdziesiąt lat na stanie isę monopolistą oraz zgromadzenie fortuny. Gameplay Monopoly ma wplecione dość ciekawe rozwiązania  ekonomiczne – na przykład decydujemy o remontowaniu naszych hoteli.

Ta wersja Monopoly na PC z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tej gry. Warto zauważyć, że wydano Monopoly po polsku. Mimo upływu lat nie ma możliwości zdobycia Monopoly za darmo. Są jednak inne rzeczy z Monopoly za free -  demo i grafik. Mamy też na naszych stronach kody Monopoly, które pozwolą Ci  uatrakcyjnić zabawę.  Niestety, nie wyszła ta wersja Monopoly na Xbox 360, ani też żadną inną konsolę (czyli nie pograsz w ten Monopoly na PS3).

Dużym plusem zabawy jest to, że mamy tu d czynienia Monopoly w wersji pl. Dzięki temu wszystkie zasady szybko stają się zrozumiałe – a jest ich dość sporo. Istnieje możliwość grania w Monopoly w trybie wieloosobowym.  Wersja Monopoly Online dostarcza masy prawdziwych emocji!

Właściwie jedyną wadą tego tytułu jest fakt, że Monopoly to nie darmowy tytuł. Poz atym wszystko wykonane jest świetnie – animacje postaci i pojazdów, przyjazny interfejs i tym podobne elementy zabawy sprawiają, że ciężko oderwać się od tego tytułu. Dlatego też można polecić go nie tylko miłośnikom klasycznej rozgrywki, ale także każdemu, kto lubi zabawy typu Sim City. Ilośc opcji ekonomicznych i finansowych powinna zadowolić każdego.  Tak więc ściągnij wersję demo gry i zobacz, jak spodoba Ci się ona w praktyce!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monopoly Tycoon