Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic: The Gathering - Tactics

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Magic: The Gathering - Tactics

Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Opis - Magic: The Gathering - Tactics
Magic: The Gathering – Tactics game to kolejna próba przeniesienia na ekrany komputerów i monitory konsol popularnej gry karcianej, znanej także w naszym kraju. Tym razem za wirtualną adaptację gry wzięło się Sony Online Entertainment, czyli producent odpowiedzialny za olbrzymie światy gry mmorpg EverQuest.

W grze przede wszystkim został położony nacisk na rozgrywki między żywymi graczami – czyli tak, jak ma to miejsce w rzeczywistości, włączymy ten tytuł aby zmierzyć się z innym człowiekiem. A ponieważ ukazał się Magic: The Gathering – Tactics na PC oraz Magic: The Gathering – Tactics na PS3, mogą toczyć ze sobą boje posiadacze różnych platform.

Sam gameplay Magic: The Gathering – Tactics pod względem zasad nie różni się od normalnej rozgrywki, jednak oprawa audiowizualna zapiera dech w piersiach. Jeżeli znasz prawdziwe karty do M:TG, możesz być pewien, że podczas wirtualnej gry w Magic: The Gathering – Tactics zobaczysz znane sobie postaci, jednak w pełni żywe i poruszające się. Nie zabraknie oczywiście i nowych, ponieważ producent ściśle współpracuje z twórcami karcianki (Irma Wizards of the Coast).

Premiera Magic: The Gathering – Tactics odbyła się w styczniu 2011 roku.  Gra z pewnością działa bez problemów na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc w na Windows 7, Vista i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Magic: The Gathering - Tactics