Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Happy Aquarium

Kategoria: Pozostałe
Producent: Crowd Star
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2162

Brak

Wymagania sprzętowe - Happy Aquarium

Przeglądarka stron internetowych
Opis - Happy Aquarium
Happy Aquarium game to kolejna darmowa aplikacja, jaka pozwala nam bawić się przy pomocy popularnego portalu społecznościowego – Facebbok.  Oczywiście Happy Aquarium na Facebook to gra darmowa,  a czy warto zainteresować się tą aplikacją?

Jeśli lubisz rybki, jesteś miłośnikiem akwarystyki bądź tez po prostu lubisz się zrelaksować od strzelanin – jak najbardziej. Gra Happy Aquarium polega na rozwijaniu wirtualnego akwarium, w którym zbierasz własną kolekcję rybek. Jak zacząć? Jak wspomnieliśmy grasz w Happy Aquarium na Facebook. Jeśli masz tam konto, znajdziesz grę w aplikacjach. Gdy tylko rozpoczniesz, na dolnym pasku ukaże się lista Twoich znajomych, wraz z podaniem, jaki level mają w Happy Aquarium. Dzięki temu wiesz od razu, do kogo zwrócić się w pierwszej kolejności z pytaniem o pomoc. Możliwe jest także wysyłanie prezentów między graczami, możesz na przykład otrzymać od kogoś „Happy Aquarium turtle”.

Ogólnie rzecz ujmując w Happy Aquarium zakupujesz rybki, elementy wyposażenia, jedzenie dla posiadanych, itp. jednym słowem robisz wszystko to, co w prawdziwym akwarium robić powinieneś. Mając Happy Aquarium pearls, czyli perły, zarabiasz pieniądze. Pozwala Ci to zainwestować w kolejne ulepszenia. Trzeba przyznać że wybór rybek jest dość spory, nadto masz tu dziesiątki ozdób, dzięki którym masz szanse stworzyć niepowtarzalne akwarium.

Jest możliwy hack Happy Aquarium, dzięki któremu ułatwiasz sobie zabawę. Taki cheat w Happy Aquarium zobaczysz w filmiku zamieszczonym na naszych stronach. Możesz także poszukać w sieci za innymi oszustwami (cheats) do Happy Aquarium Wpisz też „Happy Aquarium tricks” do wyszukiwarki, by odnaleźć porady doświadczonych graczy. Pamiętaj jednak, że największą satysfakcję daje Ci rozbudowywanie akwarium bez żadnych oszustw. Jeśli będziesz szukać informacji o zabawie, wpisz jej nazwę do wyszukiwarki. Rób to uważnie, bowiem często wpisywane błędne frazy to „happy akwarium” czy „hapy aquarium”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Happy Aquarium

dodał: ~:P , 10.08.2010

to nie jest gra dla każdego komputera:(

dodał: ~miley , 13.02.2010

jak tu pobrac?