Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FarmVille

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zynga
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - FarmVille

Przeglądarka stron www
Opis - FarmVille

Gra FarmVille to dość popularny na świecie tytuł, a skoro popularny na świecie, to także i w Polsce. Długo można by rozważać sukces tego tytułu, jednak odpowiedź byłaby niejednoznaczna. Ogólnie rzecz ujmując w Farmville stajemy się posiadaczami farmy i musimy rozwijać ją, hodując rośliny, warzywa, hodując zwierzaki i dzieląc się prezentami z przyjaciółmi. Poniżej opiszemy Ci ten tytuł – może będzie zainteresowany?


Gra FarmVille dostępna jest za darmo i nie wymagany jest download klienta FarmVille czy podobnej aplikacji. W FarmVille pograsz przez Facebook – wystarczy mieć tam konto i już można stać się posiadaczem własnego pola. A co na nim zrobisz? Cóż, wybór jest dość spory, zaś w miarę rozwoju gry opcji jest coraz więcej. Zaczynasz jednak od stworzenia swojego wirtualnego awatara. Możesz wybrać jego płeć, włosy, a następnie przygotowujesz grunt i kupujesz sadzonki. A dalej – jak i w prawdziwym życiu. Dbasz o rozwój swej farmy, a prócz zakupu roślin, kwiatów i zwierząt możesz nabywać dekoracje oraz pojazdy. Oczywiście jak i w życiu tak i w FarmVille przyda się cash, czyli gotówka do inwestycji. Skąd ją brać? A choćby ze sprzedaży plonów.


Gra FarmVille to także wirtualna społeczność rolników. Masz specjalny pasek sąsiadów, do którego możesz dodać znajomych z Facebooka oraz zaprosić drogą e-mailową przyjaciół i znajomych. Miły zwyczaj w Farm to także rozsyłanie prezentów do sąsiadów i znajomych, dzięki czemu możesz wspierać nowych graczy oraz odwdzięczać się tym, którzy pomogli Tobie. Nadto od czasu do czasu podczas zabawy zdarzają się jakieś wydarzenia specjalne, które obejmują wszystkich graczy – na przykład pojawiają się świąteczne ozdoby do nabycia. Dlatego też nigdy nie wiadomo, czym zostaniesz zaskoczony podczas zabawy.


Na naszych stronach znajduje się krótki gameplay z FarmVille, który ukazuje Ci, jak wygląda gra w praktyce. Jak na nim widać, oprawa audiowizualna jest całkiem miła dla oka. Oczywiście zobaczysz także grafikę gry na screenshotach w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Farm, znajdziesz w sieci niejedno forum FarmVille, gdzie możesz dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy dotyczących zabawy. Jeśli jednak interesują Cię kody (cheats) FarmVille, możesz o nich zapomnieć. Ponieważ jest to zabawa przeglądarkowa, żadne kody do FarmVille nie istnieją. Jeśli nie wierzysz, możesz wpisać do wyszukiwarki „farmville cheats” lub też „farmville cheat” – pamiętaj, żeby pisać „farmville”, nie zaś „farm ville” – nie znajdziesz żadnych.


W FarmVille możesz grać praktycznie 24 godziny na dobę. Choć na razie Farmville jest na Facebook, to być może sukces gry skłoni producentów, firmę Zynga, do stworzenia wersji na iPhone’a, jak miało to miejsce w przypadku Mafia Wars. Jeśli masz więc ochotę na zrelaksowanie się przy sadzeniu na przykład truskawek, uprawie roli i wiejskim otoczeniu, może dasz się wciągnąć w FarmVille, tak jak wciągnęło się miliony graczy na całym świecie.


Polecamy także inne gry tego typu, o jakich obszerne informacje posiadamy na naszych stronach. Na koniec przypominamy wszystkim zainteresowanym tym tytułem o gameplay FarmVille na naszych stronach.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FarmVille

dodał: ~alex , 23.10.2012

O wiele więcej przyjemności sprawiła mi podobna graficznie, ale bardziej "tycoonowa" gra "Wesołe Ranczo" ("Pony Ranch") Farmville nie jest właściwie żadnym wyzwaniem, grą, tylko traceniem czasu :P

dodał: asiaaa92 , 11.05.2010

czemu jeśli jestem zalogowana ciągle jestem przekierowana do strony z rejestracją ????????

dodał: ~: PP , 13.03.2010

: DD

dodał: ~ktoś!!! , 18.01.2010

nie ma

Dodatki do gry