Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zielone imperium

Kategoria: MMOSG
Producent: Upjers GmbH & Co. KG
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1749

Brak

Wymagania sprzętowe - Zielone imperium

  • łącze internetowe,
  • przeglądarka WWW
Opis - Zielone imperium
Zaskakująco brzmiąca nazwa zielone imperium to, równie nietypowa jak jej tytuł, niemiecka gra MMO (Wurzel Imperium), w której Twoim głównym zadaniem jest opieka nad ogrodem. Jak zapewniają sami jej twórcy, zielone imperium to gra będąca „zabawną symulacją ekonomiczną, w której wszystko odbywa się w mikrokosmosie ogrodu. Jako bezpłatna gra online działa całkowicie w Twojej przeglądarce bez konieczności jej instalowania i pomocy dodatkowego oprogramowania”. W grze zielone imperium jest wymagana rejestracja, ale rzeczywiście nie musisz nić ściągać ani płacić, by cieszyć się rozgrywką. A, co nie mniej ważne, od niedawna gra dostępna jest w całości również po polsku!
Fabuła oparta jest na postaci Wicia Megaplona, krasnala, który ma inne zajęcia niż uprawa ogrodu i widząc, że przechodzisz obok jego furtki, postanawia ją otworzyć i zaprosić Cię do uprawy jego działki, bojąc się, że jeśli mu nie pomożesz, wszystko zryją krety, a całość obrośnie chwastami. Na Twoje zrozumiałe wahanie Wicio odpowie: „Mówisz, że nigdy wcześniej nie zajmowałeś się ogrodem? Cóż, to nie problem. Łap łopatę i konewkę i zajrzyj do mnie, a pokażę ci wszystko co powinieneś wiedzieć, by stworzyć swoje własne Zielone Imperium!”. W ten sposób zaczynasz swoją rozgrywkę i od tego momentu dostajesz w grze zielone imperium kolejne questy do wykonania.
Dołącz do świata Wicia, rozwijaj swój ogród i stwórz wirtualne kontakty z innymi graczami – w zielone imperium gra online jednocześnie nawet kilkadziesiąt tysięcy graczy! Zajmowanie się ogrodem, tak lubiane przez wielu szukających w naturze spokoju i porządku, okazało się więc wbrew zapowiedziom sceptyków zajęciem wyjątkowo popularnym również w sieci. Jak wiadomo, nie w każdej chwili możemy rzucić wszystko i wyjechać na działkę, inaczej zaś sprawa się ma z Zielonym Imperium. Przykładowe ogrody z gry zielone imperium prezentują screeny w naszej galerii.
Krasnal nie tylko wprowadza Cię w tajemnice ogrodnictwa, ale i inne krasnale będą się na Twoje polecenie zajmowały ogrodem, który zechcesz stworzyć. Nic w tym zadaniu nie jest oczywiste, metody uprawy wciąż trzeba ulepszać, trzeba wiedzieć, kiedy siać, sadzić i zbierać plony oraz jak skutecznie handlować z innymi graczami (odbywa się to w miastach Zielona Dolina i Działkowo). W grze zielone imperium przykładowe warzywa, które możesz uprawiać, to oczywiście sałata, cebula i marchewka, ale nie musisz się do tego ograniczyć. Możesz stworzyć piękny raj pełen kwiatów i owoców.
Istnieje tętniące życiem i opiniami wirtualnych ogrodników z gry zielone imperium forum przyciągające wielowątkowe dyskusje. Jednak wbrew pogłoskom, które można znaleźć w sieci, również na wspomnianym forum, w grze zielone imperium kody nie mogą być użyte po prostu ze względu na charakter rozgrywki MMOG, w której wszelkie oszustwa są niedopuszczalne. W grze zielone imperium rośliny możesz sprzedawać nie tylko na targu, ale również na zamówienie poznanych wcześniej klientów. Zbierając rośliny w swoim ogrodzie zdobywamy punkty, które przekładają się w grze zielone imperium na poziomy – jest ich 20, stopniowo od sadzenia marchewki przechodzimy choćby do uprawy kawy, a cierpliwa rozgrywka prowadzi do zdobycia dumnego tytułu Zielonego Imperatora.
Kontakty z innymi graczami nie ograniczają się tu tylko do handlu, Zielone Imperium to prawdziwa gra MMO pod każdym względem. Instruując niedoświadczonego gracza twórcy pouczają: „Pamiętaj też o tym, by zawsze być dobrym sąsiadem, w przeciwnym razie jakiś życzliwy działkowicz pewnego dnia wpuści Ci do ogródka...kreta!”. Niech to zdanie będzie ostateczną zachętą do podjęcia próby zostania dobrym ogrodnikiem. Po prostu wejdź na stronę gry, zarejestruj się i rozpocznij prace nad wymarzonym ogrodem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zielone imperium

dodał: ~kamilos24 , 06.08.2010

gra jest extra daje 10/10

dodał: ~Simona 103 , 16.06.2010

Wyślij sms w tresci wpisując\n\nUPJ w8633621 \n\nwysyłając pod numer 7668\n\nTen sms daje 20 monet a kosztuje 1.22 z VAt

dodał: ~nie powiem kto to napisał , 07.06.2010

mati nie masz racji ty oszustko nie ma zadnych monet i kt. Ona wyłudza jedynie forse nie wieszcie jej!!!!

dodał: ~freedrix , 22.04.2010

mati to Idiot lub jak to woli Nooob

dodał: ~Jolanta.Xd , 22.04.2010

popieram jest zajebista

dodał: ~sparco123 , 22.04.2010

Gra zieloneimperium jest zaJebista...............

dodał: ~sparco123 , 22.04.2010

Nie wierzcie mu w te monety prawdziwy jest na stronie zieloneimperium w ikonce premium - kup monety za pomoca sms chyba za 7.50zł 11 monet a wogóle mati to dureń.......kolejny nOOb.. który chce zarobic....

dodał: ~jaaaa , 06.04.2010

szkoda ze nikt kodow nie ma..

dodał: ~Maja , 27.03.2010

mati to kolejny oszust wyłudzający monety

dodał: ~gosia , 27.02.2010

te monety to totalna bzdura ale gra jest super

dodał: ~mati , 14.01.2010

\n\nWitaj\nWarzne do Do dnia 25.12.2011r\nwszyskie wysłane SMS są za darmo! Więc wysyłaj ich jak najwiencej.\n\n\n\nJeden SMS kosztuje 2,66\nZa każdego SMSa otrzymujesz 100 monet\n\nTak to działa:\n\nWyślij SMSa o treści: UPJ w8156721\n(UPJ koniecznie napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji !!!)\npod numer 7668.\nGotowe! Wkrótce po tym zostaną Ci przekazane monety.

dodał: ~mati , 14.01.2010

\n\nWitaj\nWarzne do Do dnia 25.12.2011r\nwszyskie wysłane SMS są za darmo! Więc wysyłaj ich jak najwiencej.\n\n\n\nJeden SMS kosztuje 2,66\nZa każdego SMSa otrzymujesz 100 monet\n\nTak to działa:\n\nWyślij SMSa o treści: UPJ w8156721\n(UPJ koniecznie napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji !!!)\npod numer 7668.\nGotowe! Wkrótce po tym zostaną Ci przekazane monety.

dodał: ~ulisia11 , 09.01.2010

ta gra jest ' '\n ' '\n ' ' \n -

dodał: ~Bartek , 12.11.2009

Zielone imperium togra jak story4

MMOSG