Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wpiernicz

Kategoria: MMOSG
Producent: wpiernicz.pl
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 340

Brak

Wymagania sprzętowe - Wpiernicz

  • łącze internetowe 
  • przeglądarka WWW
Opis - Wpiernicz
Jak tytuł wskazuje, wpiernicz to polska gra online, w której możesz komuś… „wpierniczyć”. Już strona tytułowa wita nas tekstem „odpowiedz sobie na proste pytanie… kogo nie lubisz? wybierz i wpiernicz”… po czym ukazują się logo dwóch znanych polskich partii politycznych i dwie opcje do wyboru: wpiernicz PiS lub wpiernicz PO. Rejestracja we wpiernicz online jest darmowa, a właściwe od razu po podaniu nicka możesz rozpocząć rozgrywkę i bić kogo popadnie. Jak piszą sami twórcy, wpiernicz to gra internetowa, w której liczy się wyłącznie siła, potrzebna do wpierniczenia komuś – siłę zwiększasz dzięki punktom doświadczenia, a punkty doświadczenia zdobywasz… skutecznie wpierniczając innym.
Bijąc innych graczy musisz brać pod uwagę wysokość wyzwania – za bicie słabszych dostajesz tylko 1 punkt, za bicie równego sobie – 2 punkty, za atak na silniejszego – aż 3. Punkty zdobywa się też w specjalnych walkach politycznych, do których kieruje główna strona gry wpiernicz online. Komu możesz wpierniczyć? Twórcy gry odpowiadają bez ogródek: „Wpiernicz szefowi, wpiernicz swojej żonie, wpiernicz swojemu mężowi, znajomemu, menelowi, wampirowi. Wpierniczaj wszystkim! Nie odpowiada ci prezydent? To już chyba wiesz co możesz zrobić !!”. W grze dostajesz ograniczoną liczbę ataków każdego dnia. Jeśli chcesz bić więcej, musisz wykupić dodatkowe ataki płacąc za nie SMS-em
Jeśli masz więc w sobie taką potrzebę… wejdź na stronę i wpiernicz, komu chcesz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WpierniczMMOSG