Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Last Emperor

Kategoria: MMOSG
Producent: inQnet GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 966

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - The Last Emperor
­

The Last Emperor to kolejna gra internetowa, do której uruchomienia oprócz łącza internetowego wystarczy tylko okno przeglądarki. Jest to gra MMOSG, która przenosi graczy w realiach Cesarstwa Japońskiego ery samurajów i ciągłych walk o władzę. Na szczęście możliwa jest gra w The Last Emperor za darmo i aby to uczynić wystarczy wejść na polską stronę gry i się zarejestrować. Ponieważ jest to gra sieciowa i download The Last Emperor jest niedostępny to link na dole strony przenosi na wspomnianą stronę gry, gdzie każdy będzie już dobrze poinstruowany co zrobić by dołączyć do wirtualnego świata gry.

­

Ponieważ rozgrywka w The Last Emperor jest za free, to gra ta cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Fabuła gry przypomina trochę świat znany z filmu „Ostatni Samuraj” i opowiada historię Japonii, podzielonej między Cesarza, zapatrzonego w nowinki techniczne sprowadzane z zewnątrz, oraz Samurajów, którzy pragną strzec starego porządku i dawnych wartości. Dochodzi do konfliktu między nowoczesną armią cesarską, a oddziałami samurajów, którzy chociaż walczą przeciwko swojemu władcy, to walczą także o jego dobre imię. The Last Emperor to gra online, która pozwala graczom wcielić się w jednego z samurajów, który przemierzając wirtualny świat gry ma za zadanie bronić swoich wartości i się ciągle doskonalić.

­

Na stronie gry niestety nie można znaleźć działu Download o The Last Emperor, w którym powinny się znaleźć screeny z gry, bądź inne materiały informacyjne związane z samą rozgrywką. Także gameplay z The Last Emperor jest niedostępny, ale jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej to warto przejrzeć przygotowaną przez twórców prezentację gry. Wspomniana prezentacja pokazuje co może nas czekać w grze, gdy staniemy się jej uczestnikiem. Przedstawione są w niej zarówno niektóre postacie z gry jak i informacje odnośnie ich statystyk, czy też uzbrojenia, a także galeria związana z tematyką samurajów. Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na dodanie jakiś tapet o tematyce z The Last Emperor do pobrania z ich strony. Gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych. Oczywiście możliwa jest gra po polsku w The Last Emperor, ale także istnieje możliwość uruchomienia gry w języku niemieckim, dzięki czemu gracze zza zachodniej granicy mogą dołączyć do świata gry.

­

Jeżeli lubisz gry online to kliknij na poniższy link, który przeniesie Cię do świata The Last Emperor, a jeśli nie to pobierz inne gry MMOSG, które są nastawione w większości na rozgrywkę dla pojedynczego gracza, a które są dostępne na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Last EmperorMMOSG