Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Plemiona

Kategoria: MMOSG
Producent: InnoGames GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Plemiona
­

Plemiona to kolejna bardzo ciekawa propozycja dla graczy lubiących gry przeglądarkowe, która cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza w naszym kraju. Jest to klasyczna gra MMOSG, a więc gra strategiczna nastawiona na rozgrywkę online. Twórcą Plemiona online jest studio Inno Games GmbH, które po raz pierwszy upubliczniło swoje dzieło w 2003 roku w Niemczech. Gra stała się na tyle popularna, że doczekała się wydań w kolejnych krajach, miedzy innymi w Polsce. Rejestracja w Plemiona przebiega bezpłatnie i pozwala na dołączenie do świata gry. Także sama rozgrywka w Plemiona jest za darmo, choć gracze mają możl­iwość zakupu także specjalnego konta Premium, które pozwala na grę z pewnymi udogodnieniami od początku rozgrywki.

­

Gra Plemiona przenosi graczy do czasów Średniowiecza, gdzie gracz zostaje właścicielem małej wioski, którą musi zarządzać w ten sposób, by możliwa była ekspansja na kolejne ziemie, posiadane przez innych graczy. Gra nie jest łatwa i aby uzyskać w niej jakąś pozycję należy spędzić przy niej spory kawałek czasu, jednak naprawdę warto. Początkowo gra sprowadza się do rozwoju otrzymanego obszaru i stworzenia sobie zaplecza ekonomicznego, który pozwoli na prowadzenie walk, oraz obronę ziem. Plemiona to gra MMO także chętnych na posiadane przez gracza posiadłości będzie wielu i by uniknąć klęski należy zawierać liczne pakty. Plemiona jak sama nazwa wskazuje opiera się na zawieraniu licznych sojuszy pomiędzy wioskami, tak by razem móc stawić opór innym związkom graczy. Działanie w pojedynkę na dłuższą metę nie ma tu żadnego sensu przez co Plemiona to istny symulator średniowiecznych czasów, gdzie jak wiadomo proces powstawania kolejnych państw polegał na łączeniu się wiosek, grodów i wreszcie całych plemion. Co ciekawe, aby móc zagrać w tą grę nie jest potrzebny download Plemiona, a wystarczy tylko dostęp do Internetu i dowolna przeglądarka internetowa, która pozwoli na zabawę w sieci.

­

Plemiona online doczekało się wielu wersji językowych gry. Oprócz wersji niemieckiej czy choćby angielskiej istnieje także możliwość gry w Plemiona po polsku. Jest to bardzo duże ułatwienie dla graczy, dzięki czemu także mniej doświadczeni użytkownicy mogą rozpocząć grę w Plemiona, korzystając na przykład z licznych poradników i opisów dostępnych na polskiej stronie gry, która jest bardzo przejrzysta i zawiera wszystkie informacje o grze. Plemiona pl skupiają prawie 450 tysięcy zarejestrowanych graczy, także jest z kim walczyć i zawierać sojusze.

­

Gra oferuje graczom 36 różnych światów, w których gracz może rozpocząć rozgrywkę. Rozwój wioski odbywa się przede wszystkim poprzez budowę, oraz udoskonalanie istniejących zabudowań, których w grze jest bardzo wiele. Do najważniejszych należą ratusz, koszary, pałac, kuźnia czy choćby tartak. Także liczba jednostek w grze jest imponująca i gracz może nająć zarówno łuczników, rycerzy, szlachciców, jak i potężną kawalerię. W każdym z światów w Plemiona jest ranking, który informuje o pozycji gracza czy danej wioski, dzięki czemu wiadome jest komu lepiej nie wchodzić w drogę. By uzyskać więcej informacji odnośnie gry warto obejrzeć polską stronę Plemiona, która za free oferuje masę informacji odnośnie tej pozycji. Ponieważ jest to przeglądarkowa gra to nie powinno być żadnych problemów z uruchomieniem Plemiona w Windows 7, gdyż gra działa bardzo dobrze z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego.

Plemiona to jedna z ciekawszych propozycji dla graczy, lubiących gry MMO i klimaty średniowiecza. Jeśli lubisz gry typu Plemiona to pobierz inne gry tego typu dostępne w kategorii gry MMOSG w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Plemiona

dodał: kacperdon , 10.06.2010

eeeeeeeeee\n nie da sie sciągnąć

dodał: ~erco , 19.04.2010

Jak to pobrać?

dodał: ~g , 19.04.2010

Twój komentarz

dodał: ~Mak09 , 14.02.2010

przeciez tego sciagac nie trzeba...

dodał: niker96 , 26.01.2010

Ja też bym chciałgrać z botami w plemiona NA PC Single player

dodał: ~Lolek , 18.01.2010

Czy doczekam się na odpowiedz..?

dodał: ~Lolek , 21.12.2009

ale ja chce wiedzieć czy jest symulator gry np.. gram jak olline ale gram z botami

dodał: ~asinho , 27.09.2009

co to jest?\nprzecież do tego nic nie trzeba ściągać!

MMOSG