Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mafia 1930

Kategoria: MMOSG
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mafia 1930


Opis - Mafia 1930
Mafia 1930 to darmowa, w dużej mierze tekstowa gra strategiczna online działająca w przeglądarce internetowej (nie musisz nic więcej instalować). Gra jest polskiej produkcji (Wirtualna Polska) i dostępna w polskiej wersji językowej. Wcielasz się w niej w postać ojca chrzestnego, czyli szefa mafii, który ma współpracować z tysiącami graczy online i walczyć z nimi. Jak na strategię przystało, musisz zarządzać całą strukturą mafijną, wiedzieć do kogo i kiedy wysłać płatnych zabójców, czy w jaki interes zainwestować… oczywiście „wszystko zostaje w rodzinie”. Dochodzą do tego handel narkotykami, szantaże, czy wreszcie nielegalny hazard… bo trzeba wyjaśnić, ze fabuła wpleciona została w czasy Wielkiego Kryzysu w USA, na co wskazuje data w tytule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mafia 1930

dodał: ~korcia , 04.08.2010

fajna

MMOSG