Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KhanWars

Kategoria: MMOSG
Producent: XS Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - KhanWars

KhanWars – Średniowieczni Władcy to darmowa, dostępna także po polsku strategiczna gra online na przeglądarki internetowe (nie musisz niczego dodatkowo instalować). Jak wskazuje tytuł, jest to świat wzorowany na średniowieczu, w którym musisz wybrać jeden z 9 ludów (Bułgarzy, Frankowie, Niemcy, Polanie, Bizantyjczycy, Brytowie, Arabowie, Litwini i Rosjanie). Każdy z nich specjalizuje się w czym innym, w grze istnieje w sumie 11 umiejętności, które możesz rozwijać. Podstawowym celem jest walka o dominację, a więc pokonanie innych, którzy obrali sobie ten sam cel. Każda runda trwa około pół roku, co pozwala na obranie optymalnej strategii. W KhanWars istnieje 25 różnych jednostek bojowych, w tym także ciekawe maszyny oblężnicze. Na samym początku będziesz musiał zadbać o ekonomię, czyli dopływ surowców i dobre warunki życia poddanych oraz handel na Rynku. Później przyjdzie czas na wyszkolenie i uzbrojenie armii, a wreszcie i na użycie jej.

Twórcy gry reklamują ją pisząc o zdobytym wyróżnieniu najlepszej strategicznej gry przeglądarkowej roku 2008. Zarejestruj się w tej darmowej grze online dostępnej w polskiej wersji językowej i sprawdź, czy zdobyła ten tytuł zasłużenie:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: KhanWarsMMOSG