Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance Online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOSG
Producent: bitComposer Games
Data dodania: 02.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Jagged Alliance Online

przeglądarka internetowa
Opis - Jagged Alliance Online
Jagged Alliance to tytuł, który zna chyba każdy miłośnik strategii turowej. Jak wskazuje to trzeci człon nazwy, teraz zmagania wirtualnych dowódców zostaną przeniesione do Internetu. Pozwoli to wirtualnym strategom na zmagania się poprzez sieć. Premiera Jagged Alliance Online nastąpi za jakiś czas, warto więc przyjrzeć się, co nas czeka.

Co ciekawe, nie będzie potrzebny free download klienta Jagged Alliance Online. Tytuł ten będzie możliwy do rozgrywania dzięki przeglądarce. I w sumie przeglądarka oraz połączenie z siecią to jedyne wymagania Jagged Alliance Online. Rozgrywka ma przebiegać w dwóch fazach. Pierwsza to zarządzanie bazami oraz wysyłanie sił militarnych na akcje, druga – to wspieranie innych uczestników zabawy, na przykład poprzez udostępnienie im swoich ludzi do akcji. Co warto zauważyć, podczas walki najemników można nimi samodzielnie sterować, dzięki czemu szanse na sukces znacznie rosną. Za wygrane bitwy zyskujemy punkty respektu i awansujemy w rankingach.

Jagged Alliance Online za darmo to świetna alternatywa dla drogich tytułów, mających wysokie wymagania sprzętowe. Może być to jeden z hitów najbliższego czasu, tym bardziej, że pod względem grafiki będzie prezentować się całkiem nieźle. Trailer Jagged Alliance Online pokazuje śledzenie akcji z rzutu izometrycznego, który doskonale znany jest miłośnikom serii. Oni z pewnością nie zawiodą się tym tytułem, zaś ci, którzy z serią nie mieli jeszcze do czynienia, mogą się nią zainteresować dzięki tej produkcji. Wypada też dodać, że Jagged Alliance Online przeznaczone jest wyłącznie na PC. Nie będzie wersji konsolowej tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jagged Alliance OnlineMMOSG