Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gunrox

Kategoria: MMOSG
Producent: Enkord Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.05.2009
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 443

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Gunrox

Pobierz darmową grę strategiczną Gunrox!

GUNROX to taktyczna strzelanina turowa w stylu starych, dobrych gier z serii UFO. Dowodzisz tu drużyną trzech żołnierzy i walczysz z innymi zespołami. Gra oferuje ponad 30 różnego typu broni oraz kilkanaście zróżnicowanych lokacji - od pustyni po ulice nowoczesnego miasta. Pobierz za darmo grę i dołącz do wojny!

W miarę nabywania doświadczenia możesz nabywać dla sterowanych przez siebie postaci dodatkowe umiejętności i zdolności. Nadto możesz dokonywać customizacji swojej ekipy - dodać im kapelusze, hełmy, maski, ubrania.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GunroxMMOSG