Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galaxy Online

Kategoria: MMOSG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.04.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 613

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Galaxy Online

Pobierz darmowego klienta strategicznej gry sieciowej GALAXY ONLINE!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o przemierzaniu przestrzeni kosmicznych, odkrywaniu i zasiedlaniu nowych planet? Jeśli tak, to pobierz darmowego klienta gry sieciowej GALAXY ONLINE i wyrusz na podbój całego Wszechświata!

Bezpłatna gra sieciowa GALAXY ONLINE przenosi Cię do dalekiej przyszłości - mamy XXVIII wiek i olbrzymi problem z surowcami, które stają się najcenniejszą walutą we wszystkich galaktykach. Kto posiądzie kontrolę nad jak największą ilością źródeł ich wydobycia, skupi w swych rękach praktycznie całą władzę nad uniwersum...

Ludzkość podzielona jest na sześć frakcji - sam zdecyduj, po czyjej stronie staniesz! Czy dołączysz do twardych żołnierzy kosmosu z Kadry Group? Czy raczej poprzesz Ferderację Eir? A  być może skuszą Cię biznesmeni i wielkie pieniądze, jakie możesz zarobić pracując w strukturach Konsorcjum Rofilla? Pomyśl dobrze, gdzie będziesz czuć się najlepiej.

Pobierz darmowego klienta bezpłatnej gry sieciowej GALAXY ONLINE i zacznij projektować swoje własne modele statków kosmicznych - od małych pojazdów zwiadowczych zaczynając, na latających machinach wojennych kończąc. Ogranicza Cię tu tylko Twoja własna wyobraźnia. Zatrudniaj kapitanów do dowodzenia Twymi siłami - jest ich kilkudziesięciu, każdy z nich ma inne cechy i własną historię życia. Zakładaj kolonie,  stawiaj budowle, eksploruj kolejne planety, zdobywaj surowce w sposób, jaki wyda Ci się najlepszy - czy to przez wydobycie, czy też przez abordaż statków tansportowych obcych frakcji. Broń swych siedzib, podbijaj wrogie, niech usłyszy o Tobie cały kosmos!

W bezpłatnej grze internetowej GALAXY ONLINE przemierzasz rozmaite systemy gwiezdne wszechświata i wypelniasz zadania, jakie zostają Ci powierzone przez frakcję. Rozbudowujesz swoje imperium i wyrabiasz sobie pozycję w hierarchii wybranego przez Ciebie na początku zabawy stronnictwa. W darmową gre internetową GALAXY ONLINE możesz grać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - bądź pewien, że Ci się nie znudzi. Pobierz zatem bezpłatnego klienta i ruszaj na podbój Wszechświata!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galaxy OnlineMMOSG