Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dreamlords Resurrection

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOSG
Producent: Lockpick Entertainment
Data dodania: 17.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dreamlords Resurrection

Pentium IV 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows 2000/ME/XP/Vista/7
Opis - Dreamlords Resurrection
Dreamlords Resurrection to zbliżająca się wielkimi krokami, trzecia odsłona cieszącej się umiarkowaną popularnością sieciowej strategii czasu rzeczywistego. Jest to produkcja darmowa, w której przenosimy się do niezwykłego świata, składającego z dryfujących wysp. Są one nawiedzane przez koszmary. Celem gracza jest budowanie i rozwijanie imperium oraz prowadzenie działań wojennych.  W tym drugim przypadku przenosimy się na pole bitwy i sterujemy oddziałami oraz swoim awatarem w czasie rzeczywistym. Co wniesie dodatek, którego premiera przewidziana jest na ten rok?

Otrzymamy tutaj nowe technologie i czary, a także niespotykanych wcześniej przeciwników. Twórcy gry obiecują także podrasowanie oprawy audiowizualnej, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej przyjemniejsza. Tytuł ten jest darmowy, można jednak dokonywać tu mikrotransakcji za prawdziwe pieniądze, dzięki którym nabywamy nowe rzeczy i ulepszenia. Dreamlords Resurrection na PC oferuje także możliwość walk armii sterowanych przez żywych graczy. Niestety, nie jest planowana polska edycja tego tytułu, więc bawić się będą tu najlepiej użytkownicy znający język angielki.

Produkcja ta łączy w sobie umiejętnie cechy RTS z zarządzaniem królestwem. Na stronie producenta oraz w sieci można znaleźć trailer Dreamlords Resurrection, który ukazuje nam, czego można się spodziewać się po tej zabawie.  Polecamy ją miłośnikom strategii czasu rzeczywistego, w których mamy do dyspozycji zarówno uzbrojone wojska, jak i magię. Jako że występują tu trzy różne rasy, każda ma swoje specyficzne cechy oraz zaklęcia. Niestety, możemy stworzyć jedno konto, więc należy dokładnie przestudiować ich zdolności przed podjęciem wyboru, którą będziemy sterować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dreamlords ResurrectionMMOSG