Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CosmoPulse

Kategoria: MMOSG
Producent: CosmoPulse
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 291

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - CosmoPulse
Darmowa gra internetowa CosmoPulse przeznaczona jest dla wszystkich tych graczy, którzy lubią strategie kosmiczne. Jest to całkowicie darmowa zabawa, wymagająca jedynie rejestracji - nie potrzeba żadnych klientów ani dodatkowych programów.

W CosmoPulse budujesz od podstaw swoje kosmiczne Imperium. Kolonizujesz i rozbudowujesz planety, projektujesz własne modele okrętów, budujesz floty i podbijasz Imperia innych graczy. Prócz tego rozwijasz technologie, szkolisz personel oraz wydobywasz minerały i zasoby ze swych kolonii. W grze występuje również aspekt handlowy. Możesz dołączać do sojuszów i walczyć z wrogimi organizacjami, a jeżeli wolisz "krecią robotę", możesz dokonywać akcji sabotażowych.

W CosmoPulse pojawiają się także wydarzenia losowe, które mogą pokrzyżować Ci plany - jednak od tego jesteś władcą, aby jak najszybciej przywrócić wszystko do porządku. Zarejestruj się w grze i zacznij budować swoje Imperium już dziś! System początkowych zadań specjalnych pomoże Ci zapoznać się z mechanizmami gry.

Zagraj TERAZ!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CosmoPulse

dodał: ~gość , 24.05.2016

świetna, rozbudowana gra, polecam

dodał: ~Gracz , 31.08.2013

Polecam :)

MMOSG