Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Protocol

Kategoria: MMOSG
Producent: Dark Sky Entertainment
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 500 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 734

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Beyond Protocol

  • procesor Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
Opis - Beyond Protocol

Pobierz klienta gry mmosg Beyond Protocol!

Gra mmosg Beyond Protocol przenosi Cię w przestrzeń kosmiczną i daje możliwość podboju setek bogatych w surowce światów. Czy jesteś gotów stanąć na czele floty i zbudować galaktyczne imperium? Pobierz klienta gry - jest to wersja trial, która pozwoli Ci na przetestowanie tej kosmicznej strategii czasu rzeczywistego.

Ważnym elementem zabawy jest stworzenie własnej floty - można tu tworzyć pojazdy wedle własnego uznania. Walki o planety toczone są zarówno w zimnej, kosmicznej pustce, jak i na powierzchniach planet - spotkasz tu rózne klimaty, od lodowych pustkowi, poprzez niebosiężne góry po duszne dżungle. Podczas zabawy będziesz musiał budować kolonie i bazy, dzięki którym zyskujesz surowce i zwiększasz populację. Praktyczniej rzecz ujmując - odpowiadasz za WSZYSTKO, co tylko możliwe.

Beyond Protocol posiada bogatą w detale grafikę 3D. Zapewnia to maksimum wrażeń przy oglądaniu stref walk oraz po prostu przyglądaniu się planetom. Możesz wchodzić w sojusze z innymi graczami, dołączać do gildii i liczyć na wsparcie przyjaciół. Jeżeli czujesz się strategiem - wypróbuj tą grę. Nie pożałujesz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Beyond ProtocolMMOSG