Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BattleForge

Kategoria: MMOSG
Producent: Phenomic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.04.2009
Rozmiar: 85 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1056

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - BattleForge

  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
Opis - BattleForge

Battleforge to gra dość nietypowa. Jest to mianowicie strategia czasu rzeczywistego, w której używamy kart kolekcjonerskich reprezentujących zarówno budynki, jak i jednostki oraz czary i inne specjalne rzeczy Gameplay Battleforge jest w związku z tym dość nietypowy. Możesz przekonać się o tym. Pobierz Battleforge w wersji demo, które umożliwi Ci zabawę z dość ograniczoną liczba kart.


Akcja wydanego również po polsku Battleforge osadzona jest w świecie pełnym magii i bohaterów, gdzie toczy się bezpardonowa wojna bogów z rasa gigantów. Ludzie znajduą się między młotem i kowadłem. Wybierz, jakie moce z Battleforge są Ci najbliższe – Mróz, Ogień, Natura czy Cień. Każda z nich oferuje Ci inne jednostki, zdolności i budynki. Download Battleforge pozwoli Ci na przetestowanie wielu z nich, jednak nie wszystkich. Nadto demo Battleforge do pobrania za darmo pokaże Ci zapierające dech w piersiach walki, niezwykłą grafikę oraz animacje postaci. Wersja demonstracyjna pozwoli Ci również na usłyszenie wspaniałej ścieżki dźwiękowej. Soundtracjk Battleforge jest po prostu niesamowity i jeszcze bardziej uatrakcyjnia tą grę – mamy do zaoferowania trzy utwory z Battleforge za free na naszych stronach. Sprawdź je koniecznie! Te utwory z Battleforge są do pobrania w każdej chwili.


Gra Battleforge na PC (nie ma wersji konsolowej), to przede wszystkim zabawa sieciowa przeciw innym graczom. Batlleforge online liczy sobie tysiące graczy, z którymi możesz wymieniać karty, zawiązywać sojusze i brać udział w przeróżnych turniejach. Wersja polska Battleforge – wydana przez Electronic Arts – sprawia, że nie jest potrzebne Ci żadne spolszczenie Battleforge. Co ciekawe, tytuł ten jest na tyle ciekawy, ze nawet ludzie, którzy nie lubią rtsów, bardzo go sobie chwalą. Do zakupu pełnej wersji gry przekonać Cię może również trailer Battleforge, który znajdziesz w sieci, a także informacja, że tytuł ten jest na tyle dopracowany, że nie wyszedł jak dotąd żaden patch Battleforge i nie ma takiego w planach.


Download Batlleforge w wersji demo da Ci do dyspozycji jeden zestaw kart. Niestety, demo Battleforge nie jest po polsku, więc przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy. Jeśli znasz ten język, ściągnij śmiało Battleforge na swój komputer i sprawdź ten tytuł. Gra jest nowym produktem, powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Battlefrge mając Windows 7 i wcześniejsze systemy – XP oraz Vista.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BattleForge

dodał: ~ExpPL , 07.06.2009

Droga i wypasiasta gra:)

MMOSG