Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Art of Wars

Kategoria: MMOSG
Producent: Dream Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 502

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Art of Wars

Art of Wars to darmowa polska strategiczno-wojenna gra MMO na przeglądarkę WWW osadzona w średniowiecznym świecie fantasy. Celem gry jest, jak piszą autorzy, symulacja wojny totalnej, toczonej przez setki graczy zarządzających swoimi królestwami i co jakiś czas spotykających się na jednym polu bitwy. Spróbuj w niej swoich sił, stawiając własny zamek i próbując przetrwać w nie znającym pokoju świecie Art of Wars.

Zarejestruj się w darmowej grze Art of Wars i zagraj w nią bezpośrednio przez przeglądarkę klikając na poniższy link:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Art of WarsMMOSG