Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Empires online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOSG
Producent: Robot Entertainment
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 90 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Age of Empires online

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz

Pamięć: 1 GB RAM (2.5 GB RAM - Vista/7)

Grafika: 128 MB (GeForce GF 6600 lub lepszy)

Miejsce na dysku: 2.5 GB HDD

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

łącze internetowe

Opis - Age of Empires online
Jak sama nazwa wskazuje Age of Empires Online to przeniesienie jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego w świat rozgrywki sieciowej.

Ile i kim pogramy

Już na samym początku warto stwierdzić, że gra oferuje ponad 40 godzin, w pełni darmowej rozgrywki, co, trzeba przyznać jest liczbą całkiem imponującą. Do dyspozycji otrzymujemy dwie, starożytne, znane cywilizacje – Greków i Egipcjan. Każda z nich posiada unikalne jednostki oraz umiejętności, każdą również zarządza się w inny sposób.

Choć gra sama w sobie jest darmowa, oczywiście istnieje cała masa płatnych dodatków, które wzbogacają nasze imperium o nowe jednostki, a nam samym dają możliwość prowadzenia rozgrywki w kilku, nowych trybach.

Age of społeczność

Oczywiście, jak przystało na dobrą grę sieciową, Age of Empires Online posiada również wbudowane opcje społecznościowe, które obejmują rozbudowany czat, forum, możliwość pochwalenia się swoimi osiągnięciami na portalach społecznościowych itd. Z innymi graczami możemy albo współpracować, albo konkurować, wszystko zależy od naszej decyzji i sposobu prowadzenia rozgrywki.

Gra daje nam również możliwość handlu towarami, bądź to wydobytymi przez naszych robotników, bądź zdobytych w wyprawach wojennych. Interesująco przedstawia się również rozwój postaci, czy jednostek, który dokonywany jest poprzez wykonywanie misji rozrzuconych tu i ówdzie na mapie świata.

W planach producenta jest również rozbudowanie grywalnych cywilizacji o perską i celtycką, co oczywiście niesie za sobą wprowadzenie innego stylu rozgrywki oraz przede wszystkim innego czasu akcji. ­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Empires online

dodał: ~Konrad , 18.11.2010

Fjne

MMOSG