Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Warships 1.0

Kategoria: MMORPG
Producent: Wargaming.net
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 23.09.2015
Rozmiar: ok. 3 GB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 110

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - World of Warships

Minimalne wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows XP 32-bit lub lepszy
Procesor (CPU): Intel Core i3 mobile, Intel Core2Quad, AMD FX 4100+
Pamięć (RAM): 2GB
Karta graficzna (GPU): Nvidia GeForce GT8800 , Intel HD 4000, AMD 4650+
Pamięć karty: 512 MB 
Minimalna rozdzielczość – 1280x720
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 30 GB
Połączenie z internetem: 1024 Kb/s lub lepsze

Zalecane wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7 (64 bit) lub lepszy
Procesor (CPU): Intel Core i5 desktop, AMD FX 8150+
Pamięć (RAM): 4 GB
Karta graficzna (GPU): Nvidia GeForce GTX 550 Ti, AMD R7 250x
Pamięć karty: 1024 MB
Rozdzielczość: 1920x1080
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 30 GB
Połączenie z internetem: 1024 Kb/s lub lepsze
Opis - World of Warships
World of Warships to kolejna z serii i w pełni bezpłatna gra znanego studia Wargaming.net, które ma na swoim koncie inne produkcje tego typu traktujące o maszynach wojennych z okresu II Wojny Światowej. Zwolennicy tego typu tytułów z pewnością znają takie hity, jak World of Tanks oraz World of Warplanes. Tym razem wcielamy się w postać dowódcy olbrzymich jednostek morskich podzielonych na cztery klasy. 

Podobnie, jak w poprzednich częściach, tak samo i tutaj podstawą gry jest możliwość zakupu, a następnie udoskonalania swoich wojennych maszyn. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów tj. World od Tanks oraz World of Warplanes, tak samo tutaj korzystamy z tego samego konta w systemie Wargaming. To ogromna zaleta i wygoda. Ponadto możemy dzielić środki pomiędzy poszczególnymi grami, dzięki czemu mamy lepszy start w grze World of Warships. Oczywiście pod warunkiem, że w poprzednich grach szło nam dobrze i zarobiliśmy dużo wirtualnych pieniędzy. 

Gra przeznaczona jest w głównej mierze dla miłośników II Wojny Światowej, choć nie oznacza to, że inni nie znajdą tu niczego ciekawego. Miłośnicy strategii, gier MMO oraz rozgrywek sieciowych znajdą tu coś dla siebie. Od gracza zależy, czy wybierze ociężały lotniskowiec, szybki, ale słabo uzbrojony niszczyciel, wielki krążownik czy typowy okręt bojowy. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach i woli poćwiczyć przed pierwszą batalią sieciową, może wybrać rozgrywkę ze sztuczną inteligencją. To idealna okazja, aby podszlifować swoje zdolności przywódcze. Po takim treningu można rozpocząć przygodę w sieci i stoczyć pierwszą batalię w konfiguracji 12 na 12 graczy.

Nie zabrakło również zalet znanych z poprzednich gier. Mowa tu o bitwach rankingowych czy też możliwości przystosowania okrętów do własnego stylu gry. Możemy je ulepszać, malować, dobierać załogę itp. Kolejną zaletą jest również świetna oprawa wizualna, jak również całkowicie darmowa rozgrywka. Należy jednak pamiętać, że do gry niezbędne jest założenie konta w serwisie Wargaming.net. Ponadto gra wymaga pobrania sporej ilości danych do instalacji. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Warships