Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Kategoria: MMORPG
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 13741

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Core 2 Duo 2.13 GHz

2 GB RAM

Karta grafiki 128 MB (GeForce 7600 lub wydajniejsza)

15 GB HDD

Opis - World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Wrath of the Lich King to już drugi dodatek do najpopularniejszej gry MMORPG na świecie czyli World of Warcraft. Tytuł ten zdominował rynek gier sieciowych, dzięki wciągającej rozgrywce i wielu ciekawym rozwiązaniom.

Rozszerzenie zaprowadzi nas w czeluści Northend, czyli zupełnie nowego kontynentu w Azeroth. Rządy w nim, sprawuje tytułowy Król Licz (Lich King). Wraz z otwarciem Mrocznego Portalu i odnowieniu wojny z niszczycielskimi oddziałami Płonącej Krucjaty, bohaterowie Azeroth nie poświęcali zbyt wielu myśli lodowemu pustkowiu krainy Northrend i ukrytym w niej potężnym, starożytnym siłom. Lecz oddziały upadłego imperium Nerubian i ich złowrogiego zwierzchnika, nie zapomniały o Azeroth i jego mieszkańcach.

Dawny Rycerz Śmierci Arthas, (teraz Król Lisz) zapoczątkował wydarzenia, które mogą doprowadzić do zagłady wszystkiego co żyje w Azeroth a jego armie nieumarłych, mogą już wkrótce zalać cały świat. Owy obszar w kształcie księżyca dostarcza ogrom nowości. Gracz na drodze osiągnięcia 80 poziomu doświadczenia (o 20 więcej niż w podstawowej wersji WoW i o 10 więcej niż w pierwszym dodatku), znajdzie także cały szereg przedmiotów, questów, masę latających wierzchowców czekających na osiodłanie oraz nowe tereny do eksploracji. Do przejścia czeka 10 krain (w tym jedna przeznaczona wyłącznie do walki Player vs Player oraz jedne podziemia). W odróżnieniu do poprzedniego add-on'a, w World of Warcraft: Wrath of the Lich King nie znajdziemy nowych ras. W zamian, twórcy uraczyli nas nową klasą o nazwie Death Knight. Jest ona dostępna dla postaci z minimum 55 poziomem doświadczenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

dodał: ~spoko ok , 29.09.2013

heja ta gra jest odlotowa joł ziomy\n

dodał: ~to będzie dopiero za 3 lata , 15.07.2010

trzeba tam na tej stra ce wybrac jezyk wiecie ziomki??

dodał: Danyou , 03.05.2010

Mnie wrzuca na rejestracje i nie moge pobrac tego pliku

dodał: ~wiem oco chodzi , 19.03.2010

mam viste a na wiście jest tłumacz blizard to 10 dniowy darmowy okres grania (zestaw próbny)

dodał: nwn9 , 12.03.2010

Mi *****, Blizzard zbanował konto.

dodał: ~kleks , 01.10.2009

mnie tez przezuca na stronke bllizard

dodał: darkmam16 , 11.06.2009

co sie dzieje przewala mnie na strone bllizarda\n

dodał: ~LAMUS , 07.06.2009

DO jakiej wersji jest ten WOTKL do GB?