Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Warcraft: The Burning Crusade

Kategoria: MMORPG
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.01.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3202

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - World of Warcraft: The Burning Crusade

Pentium III 800 MHz

1 GB RAM

Karta grafiki: 64 MB (GeForce 5700 lub lepsza)

Opis - World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade to pierwszy, długo wyczekiwany dodatek do najpopularniejszej na świecie gry MMORPG World of Warcraft autorstwa koncernu Blizzard Enertainment.

Rozszerzenie wprowadza do gry ogrom nowości - między innymi dostarcza nam dwie zupełnie nowe rasy – Krwawych Elfów oraz Draenei oferujących świeżutki zestaw bonusów, umiejętności, czarów i profesji. Gracz na drodze osiągnięcia 70 poziomu doświadczenia (o 10 więcej niż w podstawowej wersji WoW), znajdzie także cały szereg przedmiotów, questów, masę latających wierzchowców czekających na osiodłanie oraz nowe tereny do eksploracji (Outland i lokacje w Azeroth – w sumie 11 nowych map, 3 nowe miasta oraz jeden battleground).

Ponadto panowie z Blizzarda, postanowili bardziej usprawnić, parę aspektów gry, które nieco raziły w podstawce. Chodzi przede wszystkim o moduł walki PvP oraz lepsze zbalansowanie stron konfliktu, umożliwiając stworzenie Paladyna (Hordy) lub Szamana (Sojusz). Fabularnie The Burning Crusade sięga historii przedstawionej w trzeciej odsłonie Warcrafta. Od momentu pokonania Płomiennego Legionu na Górze Hyjal minęło sporo lat, w czasie których rasy zamieszkujące Azeroth, dążyły do odbudowania swoich niegdyś zrujnowanych istnień. Bohaterowie Hordy i Przymierza, odzyskawszy swoje dawne siły, rozpoczęli eksplorację nowych terenów i w celu zbadania nieznanych obszarów leżących poza znanym światem World of Warcraft, przedarli się na drugą stronę Mrocznego Portalu. Znaleźli się w Outland (dawnej krainie Orków, pod dowództwem Illidana). Podzielona jest ona na siedem części (m.in. Terokkar Forest czy Shadowmoon Valley) po brzegi wypełnionej skarbami, groźnymi potworami oraz zadaniami do wykonania.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Warcraft: The Burning Crusade

dodał: ~siema , 20.09.2012

mozna grac za darmo w projekcie hellground.

dodał: mateusz18598 , 12.05.2012

za darmo ?\n

dodał: ~Filip , 06.03.2010

Siemka a i pozdrawiam net devila hej to mozna grac bez abonamentu? a jak tak to jak strona do rejestru i mozna nia ile dni i trzeba wow normalnego ?\n

dodał: ~T.R.T. , 26.06.2009

ee.. Wchodzi mi na strone WoW'a i Downloaduje się podstawowa Wersja.\n