Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Warcraft: Mists of Pandaria

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Blizzard Entertainment
Data dodania: 07.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - World of Warcraft: Mists of Pandaria

World of Warcraft: Mists of Pandaria będzie kolejnym już dodatkiem, rozbudowującym świat znanej gry MMORPG firmy Blizzard.

Główne nowości zapowiedziane przez twórców to nowy kontynent, zamieszkany przez pandy, będące całkiem nową rasą w świecie gry oraz podniesienie kolejny raz, maksymalnego poziomu doświadczenia, który będzie mógł wynieść aż 90. Co ciekawe, pandy nie będą przypisane do Sojuszu ani do Hordy. Wyboru strony konfliktu, dokonamy dopiero po osiągnięciu 10 poziomu doświadczenia. Nowością jest też klasa postaci o nazwie mnich. To wojownik, który do walki używa w głównej mierze własnych rąk.

Tym co wyróżnia Pandarię, czyli krainę, w której rozgrywać się będzie akcja dodatku jest też jej wielkość, która znacząco przewyższa lokacje, z którymi mieliśmy do czynienia we wcześniejszych rozszerzeniach. Tak więc dostajemy naprawdę wiele terenów do eksplorowania. W World of Warcraft: Mists of Pandaria istotnie zmieniony, zostanie także system rozwoju naszego bohatera. Przy poznawaniu nowych umiejętności, nie będzie już konieczne korzystanie z usług nauczycieli. Nowa zdolność będzie do naszej dyspozycji, automatycznie gdy tylko bohater osiągnie odpowiedni poziom. Całkowitą nowością będzie tryb umożliwiają toczenie pojedynków trenowanych przez nas stworzeń. Naszych podopiecznych będzie można sprzedać lub wymienić po każdej walce, gromadząc w ten sposób coraz silniejszą drużynę. Ten element World of Warcraft: Mists of Pandaria nie będzie zbytnio rozwinięty, jednak już teraz można sądzić, że dostarczy on graczom wiele rozrywki i będzie dla nich stanowił miłą odskocznię od wykonywania zadań i pojedynków PvP.Premiera tego rozszerzenia została zaplanowana na przyszły rok. Nie jest jednak jeszcze znana dokładna data, kiedy ukaże się ono na rynku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Warcraft: Mists of Pandaria