Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Tanks

Kategoria: MMORPG
Producent: Wargaming.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13648

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - World of Tanks

Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB RAM (GeForce 9800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - World of Tanks
Premiera gry World of Tanks zaplanowana jest na jesień 2010 roku. Będzie to tytuł znacznie różniący się od innych gier mmog. Dlaczego? Otóż w tej grze nie prowadzimy żadnej konkretnej postaci, a sterujemy czołgiem. Jak więc widać gameplay World of Tanks będzie dość widowiskowy. Tym bardziej, że w World of Tanks online mamy do dyspozycji zarówno czołgi z okresu II wojny światowej, jak i te używane w późniejszych konfliktach, np. w wojnie o półwysep koreański.

Oczywiście sterowany czołg będzie można modernizować i ulepszać w miarę staczania kolejnych bitew. Teren gry będzie spory – mapa świata składa się z kilkuset sektorów, o które można toczyć bitwy. Twórcy tego tytułu stawiają na współpracę, dlatego też produkt ten nastawiony jest na grę zespołową. Pełna lista możliwości dostępnych w grze znajduje się na oficjalnej stronie gry – jeśli chcesz zatem dowiedzieć się więcej, wpisz nazwę gry do wyszukiwarki. Pierwszym wynikiem powinno być World of Tanks official site. A co najważniejsze, gra World of Tanks będzie za darmo!

Oczywiście będzie niezbędny download klienta World of Tanks oraz rejestracja, jednak i to również powinno być bez opłat. Podczas gry będzie można wykupić konto Premium, lecz nie jest to niezbędny warunek zabawy. Twórcy gry zapewniają, że będzie działał niejeden server World of Tanks, tak więc nie będzie problemów ze znalezieniem miejsca do stoczenia bitwy. Oczywiście gra dopuszcza możliwość powstawania klanów i frakcji, można będzie więc toczyć Wojny Klanowe przy udziale kilkudziesięciu nawet pojazdów po każdej ze stron.

Na naszych stronach znajduje się oficjalny trailer World of Tanks. Obejrzyj go, aby zobaczyć, ja ma prezentować się gra w akcji. Dodatkowo w galerii przy tym opisie znajdują się screenshoty z gry. Możesz pobrać te grafiki World of Tanks za free z naszych stron.  Nie wiadomo jednak, czy ukaże się World of Tanks po polsku. Póki co nie jest to planowane, jeśli jednak wielu graczy z naszego kraju zainteresowałoby się tytułem, są szanse na wersję World of Tanks pl.  Jest to jednak póki co daleka przyszłość, a jak na razie pozostaje nam tylko wypatrywać dalszych wieści na temat tego ciekawie zapowiadającego się tytułu.  Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Tanks

dodał: ~cichy , 04.02.2013

jak pograsz i bedziesz miec troche wprawy i lepsze czolgi to nie oderwiesz sie od tej gry. Najlepsza gra wszechczasów

dodał: ~patrykanekr , 20.10.2011

ja gram w tą grę i polecam

dodał: ~Matasiu xDS , 22.06.2011

owieczka ta gra nie jest taka bez sensu jak ty myślisz, ja grałem u kolegi tylko 1 godz i już mnie ona wciągnęła. Jakbyś spróbował to pewnie było by to samo z tobą co ze mną z mojej strony naprawdę polecam. Aha i jest to gra odmienna od tych wszystkich cs czy hl ponieważ mamy możliwość poruszania się czołgami

dodał: ~wot , 31.01.2011

150 człgów istny czat

dodał: ~OWIECZKA , 06.07.2010

Tanki bez piechoty to chyba bez sensu. Chyba że to taka jajcarska gra, gdzie może się spotkać T-55 z panzerem II i gdzie miasta są puste - bez piechoty, bez wojska.

dodał: ~erk , 06.07.2010

Kto chce naprawdę poczuć emocje w grze sieciowej w realich WWII, niech sprawdzi Red Orchestrę:Ostfront, i ewentualnie modzik aliancki do tej gry: Darkest Hour. GENIALNE - wiem, bo gram od 3 lat !!