Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Darkness

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: CCP
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - World of Darkness
System RPG World od Darkness jest doskonale znany miłośnikom mrocznych gier fabularnych. Islandzka firma CCP nosi się z zamiarem przeniesienie świat rozgrywki do świata wirtualnego, tak więc wkrótce w sieci zaczną się wojny wampirów, wilkołaków, magów i innych stworzeń znanych w WoD. Na razie jest bardzo mało informacji na ten temat. Wiadomo, że system rozgrywki jest projektowany od 2006 roku, a CCP ma wsparcie wydawnictwa White Wolf, odpowiedzialnego za wydawanie podręczników do systemu. Można więc mieć pewność, że realia oryginalnej zabawy zostaną zachowane.

Wiadomo, ze World of Darkness wyjdzie na PC. Nie wiadomo, czy będzie możliwość zabawy dla posiadaczy konsol. Pierwszy zwiastun gry został już pokazany i zdradzono od razu, że gra jest już w zaawansowanej fazie produkcji, nie wiadomo jednak, czy będą otwarte beta-testy. Nowe informacje mają pojawić się dopiero w marcu 2011 – zapraszamy ponownie na tą stronę, gdzie podany wszystkie nowe wieści z mrocznego świata. Być może zostaną tez podane wymagania World of Darkness. Z pewnością będzie zaliczać się do nich dobre i stabilne łącze internetowe. Nie wiadomo też, czy gra będzie darmowa, czy też abonamentowa. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem będzie darmowa rozgrywka z możliwością dokonywania mikrotransakcji. To oczywiście tylko „gdybanie”- pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne informacje na temat produkcji.

A póki co, podczas oczekiwania na premierę tego tytułu – której data nie jest jeszcze znana nawet w przybliżeniu - zapraszamy wszystkich miłośników mrocznych klimatów do naszego działu z grami MMORP, gdzie znajduje się wiele ciekawych, darmowych pozycji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Darkness

dodał: ~HHH , 30.11.2010

ELO\n