Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wonderland Online v3.0.0

Kategoria: MMORPG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 708 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 218

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Wonderland Online

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Wonderland Online!

Wonderland Online to gra sieciowa adresowana do miłośników japońskich kreskówek. Wkraczamy tu do znanego nam z rzeczywistości świata, jednak w wirtualnej wersji jest on pełen magii, potworów i skarbów. Pobierz darmowego klienta, zainstaluj go, zarejestruj się i już możesz stworzyć swą postać. Prócz walki bronią może ona rzucać również czary związane z czterema żywiołami natury - wodą, ogniem, powietrzem i wodą.

W darmowej grze mmorpg Wonderland Online przemierzasz cały świat - od Japonii po Egipt i wioski w sercu Czarnego Lądu. Wszędzie czekają misje do wypełnienia, a także potwory do pokonania. W bestiariuszu masz takie ciekawostki, jak żarłoczne... kiwi, agresywne... ślimaki, a z bardziej poważnych bestii śnieżne małpy, mięsożerne rośliny czy też dinozaury. Nadto spotykasz również "bossów" - trolle, duchy, ożywione posągi Moai, a nawet... UFO w latającym talerzu! I to wszystko całkowicie za darmo - wystarczy tylko pobrać darmowego klienta.

Przekonaj się samemu, jak ciekawa może być zabawa sieciowa. Pobierz klienta gry i zacznij przemierzać alterntywną Ziemię!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wonderland Online

dodał: ~ktos , 23.05.2009

ta gra jest super mam 198 lvl