Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wind Slayer

Kategoria: MMORPG
Producent: Outspark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 300 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 370

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Wind Slayer

  • Intel Pentium III 450MHz
  • 64 MB RAM
  • karta graf. z akceleratorem 3D
  • 400 MB HDD
Opis - Wind Slayer

Pobierz darmową grę sieciową Wind Slayer!

Gra sieciowa Wind Slayer stworzona została w stylu klasycznych, dwuwymiarowych platformówek. Wybierz jedną z klas dla swej postaci - Łucznik, Wojownik, Mag, Włóczęga, Kapłan, Mnich - i ruszaj eksplorować świat zwany Beuritanią. Napotkasz tu mnóstwo przeciwników do pokonania, bonusy do zebrania, a także innych graczy, z którymi możesz walczyć w trybie PvP (Player versus Player).

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Wind Slayer i wkrocz do świata, gdzie nie mam miejsca na nudę. Pokonuj potwory, rozwijaj postać i odkrywaj coraz to nowsze lokacje. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wind Slayer