Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wild Guns

Kategoria: MMORPG
Producent: Gameforge Productions GmbH
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 949

Brak

Wymagania sprzętowe - Wild Guns

  • łącze internetowe,
  • przeglądarka WWW
Opis - Wild Guns
Wild Guns to gra MMO przedstawiająca realia Dzikiego Zachodu, tak dobrze znane tym, którzy znają klasyczne westerny. Przede wszystkim zaznaczmy, że w Wild Guns rejestracja jest darmowa. Są tu kowboje doskonale panujący nad swoimi rewolwerami i strachem, kochający przyrodę Indianie walczący z najeźdźcami o ostatnie skrawki swej rodowej ziemi i nie mniej ją ceniący dzielni Meksykanie z południa. Wybierz w Wild Guns swoją stronę konfliktu między kolonizatorami a autochtonami, załóż w środku prerii osadę i dzięki sprawnemu zarządzaniu stwórz z niej miasto. Dziel i rządź, eksploruj i walcz, wykonuj dostępne w Wild Guns questy. W grze Wild Guns kody nie będą użyteczne, tak jak i w innych grach online.
Niektórzy zaliczają Wild Guns do mmorpg, choć elementy RPG, strategii i inne są tu przemieszane (zobacz w naszej galerii prezentujące Wild Guns screeny). Więcej informacji znajdziesz zresztą na zrzeszającym graczy Wild Guns forum internetowym na stronie producenta. W grze możesz założyć swoją gildię, podbijać inne osady, zdobywać surowce i prowadzić politykę dyplomacji lub najazdów. Złośliwi twierdzą, że rozgrywka aż nadto przypomina inne produkcje Gameforge, a Meksykanie, Kowboje i Indianie to po prostu Rzymianie, Galowie i Germanie z Traviana. W Wild Guns musisz stawiać budynki, by stworzyć upragnione miasto, a do tego celu potrzebne Ci będą surowce, takie jak drewno, żelazo i glina – ich zdobywanie okaże się w grze kluczowe, ważna będzie również uprawa zboża. Walka toczy się też o terytorium, bydło i złoto. To, w jaki sposób je zdobędziesz, zależy od Twoich umiejętności i charakteru. Gra Wild Guns online dostępna jest również po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wild Guns